Primat

Danonino Drickyoghurt Dino Jordgubb 1,6% 8-pack på Coop Stora Råå Helsingborg

DANONINO · 8 st

Pris i butiken

Pris ändrat 3 veckor sedan.

  1. 1 Coop Stora Råå Helsingborg↗ Helsingborg · pris ändrat 3 veckor sedan pris 34 kr jämförpris 42 kr/kg

På butiker i närheten

Butikerna närmast Coop Stora Råå Helsingborg, billigast först.

  1. 1 Willys Helsingborg Råå↗ 50 m · Helsingborg · pris ändrat 3 veckor sedan pris 33 kr jämförpris 4,11 kr/st
  2. 2 ICA Maxi Råå Helsingborg↗ 1,2 km · Helsingborg · pris ändrat 3 veckor sedan förp. 800 g pris 34 kr jämförpris 42 kr/kg

Lägst pris i landet

738 butiker har varan

  1. 1 ICA Maxi Kristinehamn↗ Kristinehamn · pris ändrat förra veckan förp. 800 g ordinarie 33 kr pris 25 kr jämförpris 31 kr/kg
  2. 2 ICA Maxi Skövde↗ Skövde · pris ändrat 2 veckor sedan förp. 800 g ordinarie 32 kr pris 27 kr jämförpris 34 kr/kg
  3. 3 ICA Maxi Angered↗ Angered · pris ändrat 2 veckor sedan förp. 800 g ordinarie 30 kr pris 29 kr jämförpris 36 kr/kg
  4. 4 ICA Maxi Karlstad↗ Karlstad · pris ändrat 2 veckor sedan 2 för 59krförp. 800 g ordinarie 33 kr pris 30 kr jämförpris 37 kr/kg
  5. 5 ICA Maxi Haninge↗ Haninge · pris ändrat 10 veckor sedan förp. 800 g pris 30 kr jämförpris 37 kr/kg

732 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

32 kr33 kr34 krjuliaugsep32,13 kr · 25 juni–4 sep · Coop Stora Råå Helsingborg33,50 kr · 4 sep–29 sep · Coop Stora Råå Helsingborg32 kr33 kr34 krjuliaugsep32,13 kr · 25 juni–4 sep · Coop Stora Råå Helsingborg33,50 kr · 4 sep–29 sep · Coop Stora Råå Helsingborg
Coop Stora Råå Helsingborg

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Stora Coop Råå Helsingborg · Landskronavägen 16 · 25236 Helsingborg

Prisdata uppdaterad igår.

EAN 5410146413643 · Alla butiker med varan

Tyck till