Primat

Danonino Drickyoghurt Jordgubb 8-p på ICA Nära Stabby, Uppsala

DANONINO · 8 st

Pris i butiken

Pris ändrat 26 veckor sedan.

  1. 1 ICA Nära Stabby↗ Uppsala · pris ändrat 26 veckor sedan pris 43 kr jämförpris 54 kr/kg

På butiker i närheten

Butikerna närmast ICA Nära Stabby, billigast först.

  1. 1 Willys Uppsala Björkgatan↗ 3,1 km · Uppsala · pris ändrat 4 veckor sedan pris 33 kr jämförpris 4,11 kr/st
  2. 2 Hemköp Uppsala Svava C↗ 2,1 km · Uppsala · pris ändrat 3 veckor sedan pris 37 kr jämförpris 4,65 kr/st

Lägst pris i landet

743 butiker har varan

  1. 1 ICA Maxi Kristinehamn↗ Kristinehamn · pris ändrat förra veckan förp. 800 g ordinarie 33 kr pris 25 kr jämförpris 31 kr/kg
  2. 2 ICA Maxi Skövde↗ Skövde · pris ändrat 2 veckor sedan förp. 800 g ordinarie 32 kr pris 27 kr jämförpris 34 kr/kg
  3. 3 ICA Maxi Angered↗ Angered · pris ändrat 2 veckor sedan förp. 800 g ordinarie 30 kr pris 29 kr jämförpris 36 kr/kg
  4. 4 ICA Maxi Karlstad↗ Karlstad · pris ändrat 2 veckor sedan 2 för 59krförp. 800 g ordinarie 33 kr pris 30 kr jämförpris 37 kr/kg
  5. 5 ICA Maxi Haninge↗ Haninge · pris ändrat 10 veckor sedan förp. 800 g pris 30 kr jämförpris 37 kr/kg

737 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

43 kr44 krjuliaugsepokt43,27 kr · 28 juni–1 okt · ICA Nära Stabby43 kr44 krjuliaugsepokt43,27 kr · 28 juni–1 okt · ICA Nära Stabby
ICA Nära Stabby

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

ICA Nära Stabby · Hällbygatan 27 · 75228 Uppsala

Prisdata uppdaterad idag.

EAN 5410146413643 · Alla butiker med varan

Tyck till