Danonino Drickyoghurt Jordgubb 8-p på ICA Maxi Bålsta
Spara som favoritPris i butiken
Pris ändrat 2 veckor sedan.
- 1 ICA Maxi Bålsta↗ pris 36 kr jämförpris 45 kr/kg
Lägst pris i landet
738 butiker har varan
-
1
ICA Maxi Kristinehamn↗
förp. 800 g
ordinarie 33 krpris 25 kr jämförpris 31 kr/kg -
2
ICA Maxi Skövde↗
förp. 800 g
ordinarie 32 krpris 27 kr jämförpris 34 kr/kg -
3
ICA Maxi Angered↗
förp. 800 g
ordinarie 30 krpris 29 kr jämförpris 36 kr/kg -
4
ICA Maxi Karlstad↗
2 för 59krförp. 800 g
ordinarie 33 krpris 30 kr jämförpris 37 kr/kg - 5 ICA Maxi Haninge↗ förp. 800 g pris 30 kr jämförpris 37 kr/kg
Prisutveckling
De senaste tre månaderna i den här butiken.
ICA Maxi Bålsta
Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.
Bli medlem — gratisOm butiken
Maxi ICA Stormarknad Bålsta · Lillsjörännan 9 · 74650 Bålsta
EAN 5410146413643 · Alla butiker med varan
