Primat

Danonino Drickyoghurt Jordgubb 8-p på ICA Hovshaga, Växjö

DANONINO · 8 st

Pris i butiken

Pris ändrat förra veckan.

  1. 1 ICA Hovshaga↗ Växjö · pris ändrat förra veckan pris 40 kr jämförpris 50 kr/kg

På butiker i närheten

Butikerna närmast ICA Hovshaga, billigast först.

  1. 1 ICA Maxi Växjö↗ 3,4 km · Växjö · pris ändrat 2 veckor sedan 2 för 60krförp. 800 g ordinarie 32 kr pris 30 kr jämförpris 38 kr/kg
  2. 2 Coop Stora Norremark↗ 2,2 km · Växjö · pris ändrat 3 veckor sedan förp. 800 g pris 35 kr jämförpris 43 kr/kg

Lägst pris i landet

738 butiker har varan

  1. 1 ICA Maxi Kristinehamn↗ Kristinehamn · pris ändrat förra veckan förp. 800 g ordinarie 33 kr pris 25 kr jämförpris 31 kr/kg
  2. 2 ICA Maxi Skövde↗ Skövde · pris ändrat 2 veckor sedan förp. 800 g ordinarie 32 kr pris 27 kr jämförpris 34 kr/kg
  3. 3 ICA Maxi Angered↗ Angered · pris ändrat 2 veckor sedan förp. 800 g ordinarie 30 kr pris 29 kr jämförpris 36 kr/kg
  4. 4 ICA Maxi Karlstad↗ Karlstad · pris ändrat 2 veckor sedan 2 för 59krförp. 800 g ordinarie 33 kr pris 30 kr jämförpris 37 kr/kg
  5. 5 ICA Maxi Haninge↗ Haninge · pris ändrat 10 veckor sedan förp. 800 g pris 30 kr jämförpris 37 kr/kg

732 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

32 kr35 kr38 kr41 krjuliaugsepKampanj 32 kr · 25 juni–29 juli · ICA Hovshaga38,42 kr · 25 juni–8 sep · ICA Hovshaga40,02 kr · 8 sep–15 sep · ICA Hovshaga32 kr · 15 sep–22 sep · ICA Hovshaga40,02 kr · 22 sep–28 sep · ICA Hovshaga32 kr35 kr38 kr41 krjuliaugsepKampanj 32 kr · 25 juni–29 juli · ICA Hovshaga38,42 kr · 25 juni–8 sep · ICA Hovshaga40,02 kr · 8 sep–15 sep · ICA Hovshaga32 kr · 15 sep–22 sep · ICA Hovshaga40,02 kr · 22 sep–28 sep · ICA Hovshaga
ICA Hovshagakampanjpris

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

ICA Supermarket Hovshaga · Pomonavägen 6 · 35261 Växjö

Prisdata uppdaterad igår.

EAN 5410146413643 · Alla butiker med varan

Tyck till