Primat

Danonino Drickyoghurt Jordgubb 8-p på ICA Ringen, Sthlm, Stockholm

DANONINO · 8 st

Pris i butiken

Pris ändrat 3 veckor sedan.

  1. 1 ICA Ringen, Sthlm↗ Stockholm · pris ändrat 3 veckor sedan pris 40 kr jämförpris 50 kr/kg

På butiker i närheten

Butikerna närmast ICA Ringen, Sthlm, billigast först.

  1. 1 Hemköp Stockholm Skanstull↗ 100 m · Stockholm · pris ändrat 3 veckor sedan pris 36 kr jämförpris 4,53 kr/st
  2. 2 ICA Kvantum Södermalm↗ 700 m · Stockholm · pris ändrat 3 veckor sedan förp. 800 g pris 39 kr jämförpris 49 kr/kg

Lägst pris i landet

743 butiker har varan

  1. 1 ICA Maxi Kristinehamn↗ Kristinehamn · pris ändrat förra veckan förp. 800 g ordinarie 33 kr pris 25 kr jämförpris 31 kr/kg
  2. 2 ICA Maxi Skövde↗ Skövde · pris ändrat 2 veckor sedan förp. 800 g ordinarie 32 kr pris 27 kr jämförpris 34 kr/kg
  3. 3 ICA Maxi Angered↗ Angered · pris ändrat 2 veckor sedan förp. 800 g ordinarie 30 kr pris 29 kr jämförpris 36 kr/kg
  4. 4 ICA Maxi Karlstad↗ Karlstad · pris ändrat 2 veckor sedan 2 för 59krförp. 800 g ordinarie 33 kr pris 30 kr jämförpris 37 kr/kg
  5. 5 ICA Maxi Haninge↗ Haninge · pris ändrat 10 veckor sedan förp. 800 g pris 30 kr jämförpris 37 kr/kg

737 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

37 kr38 kr39 kr40 krjuliaugsepokt37,80 kr · 28 juni–8 sep · ICA Ringen, Sthlm39,85 kr · 8 sep–1 okt · ICA Ringen, Sthlm37 kr38 kr39 kr40 krjuliaugsepokt37,80 kr · 28 juni–8 sep · ICA Ringen, Sthlm39,85 kr · 8 sep–1 okt · ICA Ringen, Sthlm
ICA Ringen, Sthlm

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

ICA Supermarket Ringen, Sthlm · Götgatan 132 · 11862 Stockholm

Prisdata uppdaterad idag.

EAN 5410146413643 · Alla butiker med varan

Tyck till