Primat

Danonino Drickyoghurt Jordgubb 8-p på ICA Hagsätra, Bandhagen

DANONINO · 8 st

Pris i butiken

Pris ändrat 3 veckor sedan.

  1. 1 ICA Hagsätra↗ Bandhagen · pris ändrat 3 veckor sedan pris 40 kr jämförpris 50 kr/kg

På butiker i närheten

Butikerna närmast ICA Hagsätra, billigast först.

  1. 1 Willys Stockholm Älvsjö↗ 1,4 km · Älvsjö · pris ändrat 4 veckor sedan pris 33 kr jämförpris 4,11 kr/st

Lägst pris i landet

741 butiker har varan

  1. 1 ICA Kvantum Kungsbacka↗ Kungsbacka · pris ändrat igår förp. 800 g ordinarie 36 kr pris 25 kr jämförpris 31 kr/kg
  2. 2 ICA Maxi Kristinehamn↗ Kristinehamn · pris ändrat förra veckan förp. 800 g ordinarie 33 kr pris 25 kr jämförpris 31 kr/kg
  3. 3 ICA Maxi Angered↗ Angered · pris ändrat 2 veckor sedan förp. 800 g ordinarie 30 kr pris 29 kr jämförpris 36 kr/kg
  4. 4 ICA Maxi Karlstad↗ Karlstad · pris ändrat 2 veckor sedan 2 för 59krförp. 800 g ordinarie 33 kr pris 30 kr jämförpris 37 kr/kg
  5. 5 ICA Maxi Haninge↗ Haninge · pris ändrat 10 veckor sedan förp. 800 g pris 30 kr jämförpris 37 kr/kg

735 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

37 kr39 kr41 kr43 krjuliaugsepokt37,71 kr · 30 juni–8 sep · ICA Hagsätra40,22 kr · 8 sep–4 okt · ICA Hagsätra37 kr39 kr41 kr43 krjuliaugsepokt37,71 kr · 30 juni–8 sep · ICA Hagsätra40,22 kr · 8 sep–4 okt · ICA Hagsätra
ICA Hagsätra

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

ICA Supermarket Hagsätra · Hagsätra Torg 28 · 12473 Bandhagen

Prisdata uppdaterad igår.

EAN 5410146413643 · Alla butiker med varan

Tyck till