Primat

Danonino Jordgubb Drickyoghurt på Willys Stockholm Älvsjö

DANONINO · 8 st

Pris i butiken

Pris ändrat 3 veckor sedan.

  1. 1 Willys Stockholm Älvsjö↗ Älvsjö · pris ändrat 3 veckor sedan pris 33 kr jämförpris 4,11 kr/st

På butiker i närheten

Butikerna närmast Willys Stockholm Älvsjö, billigast först.

  1. 1 ICA Hagsätra↗ 1,4 km · Bandhagen · pris ändrat 3 veckor sedan förp. 800 g pris 40 kr jämförpris 50 kr/kg
  2. 2 ICA Nära Älvsjö↗ 2,0 km · Älvsjö · pris ändrat 3 veckor sedan förp. 800 g pris 42 kr jämförpris 52 kr/kg

Lägst pris i landet

738 butiker har varan

  1. 1 ICA Maxi Kristinehamn↗ Kristinehamn · pris ändrat förra veckan förp. 800 g ordinarie 33 kr pris 25 kr jämförpris 31 kr/kg
  2. 2 ICA Maxi Skövde↗ Skövde · pris ändrat 2 veckor sedan förp. 800 g ordinarie 32 kr pris 27 kr jämförpris 34 kr/kg
  3. 3 ICA Maxi Angered↗ Angered · pris ändrat 2 veckor sedan förp. 800 g ordinarie 30 kr pris 29 kr jämförpris 36 kr/kg
  4. 4 ICA Maxi Karlstad↗ Karlstad · pris ändrat 2 veckor sedan 2 för 59krförp. 800 g ordinarie 33 kr pris 30 kr jämförpris 37 kr/kg
  5. 5 ICA Maxi Haninge↗ Haninge · pris ändrat 10 veckor sedan förp. 800 g pris 30 kr jämförpris 37 kr/kg

732 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

29 kr31 kr33 kr35 krjuliaugsep30,19 kr · 26 juni–1 juli · Willys Stockholm Älvsjö29,90 kr · 1 juli–2 sep · Willys Stockholm Älvsjö32,90 kr · 2 sep–29 sep · Willys Stockholm Älvsjö29 kr31 kr33 kr35 krjuliaugsep30,19 kr · 26 juni–1 juli · Willys Stockholm Älvsjö29,90 kr · 1 juli–2 sep · Willys Stockholm Älvsjö32,90 kr · 2 sep–29 sep · Willys Stockholm Älvsjö
Willys Stockholm Älvsjö

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Willys Stockholm Älvsjö · Älvsjö Ängsväg 2-6 · 12530 Älvsjö

Prisdata uppdaterad igår.

EAN 5410146413643 · Alla butiker med varan

Tyck till