Primat

Danonino Drickyoghurt Jordgubb 8-p på ICA Nära Älvsjö

DANONINO · 8 st

Pris i butiken

Pris ändrat 3 veckor sedan.

  1. 1 ICA Nära Älvsjö↗ Älvsjö · pris ändrat 3 veckor sedan pris 42 kr jämförpris 52 kr/kg

På butiker i närheten

Butikerna närmast ICA Nära Älvsjö, billigast först.

  1. 1 Willys Stockholm Älvsjö↗ 2,0 km · Älvsjö · pris ändrat 4 veckor sedan pris 33 kr jämförpris 4,11 kr/st
  2. 2 ICA Hagsätra↗ 2,4 km · Bandhagen · pris ändrat 3 veckor sedan förp. 800 g pris 40 kr jämförpris 50 kr/kg

Lägst pris i landet

743 butiker har varan

  1. 1 ICA Maxi Kristinehamn↗ Kristinehamn · pris ändrat förra veckan förp. 800 g ordinarie 33 kr pris 25 kr jämförpris 31 kr/kg
  2. 2 ICA Maxi Skövde↗ Skövde · pris ändrat 2 veckor sedan förp. 800 g ordinarie 32 kr pris 27 kr jämförpris 34 kr/kg
  3. 3 ICA Maxi Angered↗ Angered · pris ändrat 2 veckor sedan förp. 800 g ordinarie 30 kr pris 29 kr jämförpris 36 kr/kg
  4. 4 ICA Maxi Karlstad↗ Karlstad · pris ändrat 2 veckor sedan 2 för 59krförp. 800 g ordinarie 33 kr pris 30 kr jämförpris 37 kr/kg
  5. 5 ICA Maxi Haninge↗ Haninge · pris ändrat 10 veckor sedan förp. 800 g pris 30 kr jämförpris 37 kr/kg

737 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

39 kr40 kr41 kr42 krjuliaugsepokt39,27 kr · 28 juni–7 sep · ICA Nära Älvsjö41,75 kr · 7 sep–1 okt · ICA Nära Älvsjö39 kr40 kr41 kr42 krjuliaugsepokt39,27 kr · 28 juni–7 sep · ICA Nära Älvsjö41,75 kr · 7 sep–1 okt · ICA Nära Älvsjö
ICA Nära Älvsjö

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

ICA Nära Älvsjö · Svartlösavägen 181 · 12556 Älvsjö

Prisdata uppdaterad idag.

EAN 5410146413643 · Alla butiker med varan

Tyck till