Primat

Danonino Drickyoghurt Jordgubb 8-p på ICA Maxi Botkyrka, Norsborg

DANONINO · 8 st

Pris i butiken

Pris ändrat 3 veckor sedan.

  1. 1 ICA Maxi Botkyrka↗ Norsborg · pris ändrat 3 veckor sedan pris 32 kr jämförpris 40 kr/kg

På butiker i närheten

Butikerna närmast ICA Maxi Botkyrka, billigast först.

  1. 1 Willys Botkyrka Handel↗ 2,5 km · Norsborg · pris ändrat 4 veckor sedan pris 33 kr jämförpris 4,11 kr/st
  2. 2 Willys Stockholm Tumba↗ 4,3 km · Tumba · pris ändrat 4 veckor sedan pris 33 kr jämförpris 4,11 kr/st

Lägst pris i landet

743 butiker har varan

  1. 1 ICA Maxi Kristinehamn↗ Kristinehamn · pris ändrat förra veckan förp. 800 g ordinarie 33 kr pris 25 kr jämförpris 31 kr/kg
  2. 2 ICA Maxi Skövde↗ Skövde · pris ändrat 2 veckor sedan förp. 800 g ordinarie 32 kr pris 27 kr jämförpris 34 kr/kg
  3. 3 ICA Maxi Angered↗ Angered · pris ändrat 2 veckor sedan förp. 800 g ordinarie 30 kr pris 29 kr jämförpris 36 kr/kg
  4. 4 ICA Maxi Karlstad↗ Karlstad · pris ändrat 2 veckor sedan 2 för 59krförp. 800 g ordinarie 33 kr pris 30 kr jämförpris 37 kr/kg
  5. 5 ICA Maxi Haninge↗ Haninge · pris ändrat 10 veckor sedan förp. 800 g pris 30 kr jämförpris 37 kr/kg

737 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

32 kr34 kr36 kr38 krjuliaugsepokt34,95 kr · 28 juni–8 sep · ICA Maxi Botkyrka35,10 kr · 8 sep–11 sep · ICA Maxi Botkyrka32,35 kr · 11 sep–2 okt · ICA Maxi Botkyrka32 kr34 kr36 kr38 krjuliaugsepokt34,95 kr · 28 juni–8 sep · ICA Maxi Botkyrka35,10 kr · 8 sep–11 sep · ICA Maxi Botkyrka32,35 kr · 11 sep–2 okt · ICA Maxi Botkyrka
ICA Maxi Botkyrka

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Maxi ICA Stormarknad Botkyrka · Kumla Gårdsväg 30 · 14563 Norsborg

Prisdata uppdaterad igår.

EAN 5410146413643 · Alla butiker med varan

Tyck till