Primat

Danonino Drickyoghurt Jordgubb 8-p på ICA Maxi Eskilstuna

DANONINO · 8 st

Pris i butiken

Pris ändrat 2 veckor sedan.

  1. 1 ICA Maxi Eskilstuna↗ Eskilstuna · pris ändrat 2 veckor sedan pris 35 kr jämförpris 44 kr/kg

På butiker i närheten

Butikerna närmast ICA Maxi Eskilstuna, billigast först.

  1. 1 Willys Eskilstuna Smeden↗ 1,5 km · Eskilstuna · pris ändrat 3 veckor sedan pris 33 kr jämförpris 4,11 kr/st
  2. 2 Willys Eskilstuna City↗ 2,3 km · Eskilstuna · pris ändrat 3 veckor sedan pris 33 kr jämförpris 4,11 kr/st
  3. 3 ICA Kvantum Ekängen↗ 2,1 km · Eskilstuna · pris ändrat 2 veckor sedan förp. 800 g pris 35 kr jämförpris 44 kr/kg
  4. 4 Hemköp Eskilstuna City↗ 2,2 km · Eskilstuna · pris ändrat 3 veckor sedan pris 36 kr jämförpris 4,53 kr/st

Lägst pris i landet

738 butiker har varan

  1. 1 ICA Maxi Kristinehamn↗ Kristinehamn · pris ändrat 6 dagar sedan förp. 800 g ordinarie 33 kr pris 25 kr jämförpris 31 kr/kg
  2. 2 ICA Maxi Skövde↗ Skövde · pris ändrat 2 veckor sedan förp. 800 g ordinarie 32 kr pris 27 kr jämförpris 34 kr/kg
  3. 3 ICA Maxi Angered↗ Angered · pris ändrat 2 veckor sedan förp. 800 g ordinarie 30 kr pris 29 kr jämförpris 36 kr/kg
  4. 4 ICA Maxi Karlstad↗ Karlstad · pris ändrat förra veckan 2 för 59krförp. 800 g ordinarie 33 kr pris 30 kr jämförpris 37 kr/kg
  5. 5 ICA Maxi Haninge↗ Haninge · pris ändrat 9 veckor sedan förp. 800 g pris 30 kr jämförpris 37 kr/kg

732 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

32 kr34 kr36 kr38 krjuliaugsep32,65 kr · 25 juni–8 sep · ICA Maxi Eskilstuna35,13 kr · 8 sep–28 sep · ICA Maxi Eskilstuna32 kr34 kr36 kr38 krjuliaugsep32,65 kr · 25 juni–8 sep · ICA Maxi Eskilstuna35,13 kr · 8 sep–28 sep · ICA Maxi Eskilstuna
ICA Maxi Eskilstuna

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Maxi ICA Stormarknad Eskilstuna · Karl Hovbergsgatan 32 · 63354 Eskilstuna

Prisdata uppdaterad idag.

EAN 5410146413643 · Alla butiker med varan

Tyck till