Primat

Danonino Drickyoghurt Jordgubb 8-p på ICA Kvantum Mall of Scandinavia, Solna

DANONINO · 8 st

Pris i butiken

Pris ändrat 3 veckor sedan.

  1. 1 ICA Kvantum Mall of Scandinavia↗ Solna · pris ändrat 3 veckor sedan pris 37 kr jämförpris 46 kr/kg

På butiker i närheten

Butikerna närmast ICA Kvantum Mall of Scandinavia, billigast först.

  1. 1 Hemköp Sundbyberg Sturegatan↗ 2,0 km · Sundbyberg · pris ändrat förra veckan pris 36 kr jämförpris 4,53 kr/st
  2. 2 ICA Maxi Solna↗ 1,9 km · Solna · pris ändrat 3 veckor sedan förp. 800 g pris 36 kr jämförpris 45 kr/kg

Lägst pris i landet

742 butiker har varan

  1. 1 ICA Maxi Kristinehamn↗ Kristinehamn · pris ändrat förra veckan förp. 800 g ordinarie 33 kr pris 25 kr jämförpris 31 kr/kg
  2. 2 ICA Maxi Skövde↗ Skövde · pris ändrat 2 veckor sedan förp. 800 g ordinarie 32 kr pris 27 kr jämförpris 34 kr/kg
  3. 3 ICA Maxi Angered↗ Angered · pris ändrat 2 veckor sedan förp. 800 g ordinarie 30 kr pris 29 kr jämförpris 36 kr/kg
  4. 4 ICA Maxi Karlstad↗ Karlstad · pris ändrat 2 veckor sedan 2 för 59krförp. 800 g ordinarie 33 kr pris 30 kr jämförpris 37 kr/kg
  5. 5 ICA Maxi Haninge↗ Haninge · pris ändrat 10 veckor sedan förp. 800 g pris 30 kr jämförpris 37 kr/kg

736 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

34 kr35 kr36 kr37 krjuliaugsepokt34,06 kr · 29 juni–8 sep · ICA Kvantum Mall of Scandinavia36,57 kr · 8 sep–2 okt · ICA Kvantum Mall of Scandinavia34 kr35 kr36 kr37 krjuliaugsepokt34,06 kr · 29 juni–8 sep · ICA Kvantum Mall of Scandinavia36,57 kr · 8 sep–2 okt · ICA Kvantum Mall of Scandinavia
ICA Kvantum Mall of Scandinavia

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

ICA Kvantum Mall of Scandinavia · Evenemangsgatan 6 · 16979 Solna

Prisdata uppdaterad idag.

EAN 5410146413643 · Alla butiker med varan

Tyck till