Danonino Jordgubb Drickyoghurt på Willys Tanum Shoppingcenter, Tanumshede
Spara som favoritPris i butiken
Pris ändrat 3 veckor sedan.
- 1 Willys Tanum Shoppingcenter↗ pris 33 kr jämförpris 4,11 kr/st
På butiker i närheten
Butikerna närmast Willys Tanum Shoppingcenter, billigast först.
- 1 ICA Hedemyrs↗ förp. 800 g pris 36 kr jämförpris 44 kr/kg
Lägst pris i landet
738 butiker har varan
-
1
ICA Maxi Kristinehamn↗
förp. 800 g
ordinarie 33 krpris 25 kr jämförpris 31 kr/kg -
2
ICA Maxi Skövde↗
förp. 800 g
ordinarie 32 krpris 27 kr jämförpris 34 kr/kg -
3
ICA Maxi Angered↗
förp. 800 g
ordinarie 30 krpris 29 kr jämförpris 36 kr/kg -
4
ICA Maxi Karlstad↗
2 för 59krförp. 800 g
ordinarie 33 krpris 30 kr jämförpris 37 kr/kg - 5 ICA Maxi Haninge↗ förp. 800 g pris 30 kr jämförpris 37 kr/kg
Prisutveckling
De senaste tre månaderna i den här butiken.
Willys Tanum Shoppingcenter
Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.
Bli medlem — gratisOm butiken
Willys Tanum Shoppingcenter · Brehogsvägen 5 · 45732 Tanumshede
EAN 5410146413643 · Alla butiker med varan
