Primat

Actimel Drickyoghurt Jordgubb 1,5% 12-pack på Coop Eken Gävle

ACTIMEL · 12 st

Pris i butiken

Pris ändrat förra veckan.

  1. 1 Coop Eken Gävle↗ Gävle · pris ändrat förra veckan pris 57 kr jämförpris 47 kr/kg

På butiker i närheten

Butikerna närmast Coop Eken Gävle, billigast först.

  1. 1 Willys Gävle Gestrike↗ 750 m · Gävle · pris ändrat 4 veckor sedan pris 52 kr jämförpris 4,33 kr/st
  2. 2 Willys Gävle Hemsta↗ 2,8 km · Gävle · pris ändrat 4 veckor sedan pris 52 kr jämförpris 4,33 kr/st
  3. 3 ICA Maxi Brynäs↗ 3,2 km · Gävle · pris ändrat 4 veckor sedan förp. 1200 g pris 56 kr jämförpris 47 kr/kg
  4. 4 Coop Tullhuset↗ 1,8 km · Gävle · pris ändrat förra veckan förp. 1200 g pris 57 kr jämförpris 47 kr/kg

Lägst pris i landet

660 butiker har varan

  1. 1 ICA Skåre↗ Karlstad · pris ändrat 6 dagar sedan förp. 1200 g ordinarie 55 kr pris 39 kr jämförpris 33 kr/kg
  2. 2 ICA Maxi Växjö↗ Växjö · pris ändrat 6 dagar sedan förp. 1200 g ordinarie 52 kr pris 45 kr jämförpris 38 kr/kg
  3. 3 ICA Maxi Välsviken↗ Karlstad · pris ändrat igår förp. 1200 g ordinarie 55 kr pris 47 kr jämförpris 39 kr/kg
  4. 4 ICA Kvantum Säffle↗ Säffle · pris ändrat 5 dagar sedan förp. 1200 g ordinarie 56 kr pris 47 kr jämförpris 39 kr/kg
  5. 5 ICA City Knalleland↗ Borås · pris ändrat 6 dagar sedan 2 för 95krförp. 1200 g ordinarie 52 kr pris 48 kr jämförpris 40 kr/kg

654 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

46 kr50 kr54 kr58 krjuliaugsepoktKampanj 46,90 kr · 1 juli–29 juli · Coop Eken Gävle54,42 kr · 1 juli–8 sep · Coop Eken Gävle46,90 kr · 8 sep–14 sep · Coop Eken Gävle54,42 kr · 14 sep–22 sep · Coop Eken Gävle56,50 kr · 22 sep–4 okt · Coop Eken Gävle46 kr50 kr54 kr58 krjuliaugsepoktKampanj 46,90 kr · 1 juli–29 juli · Coop Eken Gävle54,42 kr · 1 juli–8 sep · Coop Eken Gävle46,90 kr · 8 sep–14 sep · Coop Eken Gävle54,42 kr · 14 sep–22 sep · Coop Eken Gävle56,50 kr · 22 sep–4 okt · Coop Eken Gävle
Coop Eken Gävlekampanjpris

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Coop Eken Gävle · Lasarettsvägen 10 · 80324 Gävle

Prisdata uppdaterad idag.

EAN 5410146963964 · Alla butiker med varan

Tyck till