Primat

Best Friend Kattströ Växtbaserat på Coop Stora Boden

Best Friend · 6000 ml

Pris i butiken

Pris ändrat 13 veckor sedan.

  1. 1 Coop Stora Boden↗ Boden · pris ändrat 13 veckor sedan pris 104 kr jämförpris 17 kr/l

Lägst pris i landet

204 butiker har varan

  1. 1 ICA Maxi Östersund↗ Östersund · pris ändrat 22 veckor sedan förp. 2500 g pris 100 kr jämförpris 40 kr/kg
  2. 2 ICA Maxi Torslanda↗ Torslanda · pris ändrat 24 veckor sedan förp. 2500 g pris 100 kr jämförpris 40 kr/kg
  3. 3 ICA Maxi Hälla↗ Västerås · pris ändrat 19 veckor sedan förp. 2500 g pris 100 kr jämförpris 40 kr/kg
  4. 4 ICA Maxi Kristinehamn↗ Kristinehamn · pris ändrat 23 veckor sedan förp. 2500 g pris 100 kr jämförpris 40 kr/kg
  5. 5 ICA Maxi Kalmar↗ Kalmar · pris ändrat 22 veckor sedan förp. 2500 g pris 100 kr jämförpris 40 kr/kg

198 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

104 kr105 krjuliaugsep104 kr · 24 juni–28 sep · Coop Stora Boden104 kr105 krjuliaugsep104 kr · 24 juni–28 sep · Coop Stora Boden
Coop Stora Boden

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Stora Coop Boden · Kungsgatan 42 · 96164 Boden

Prisdata uppdaterad igår.

EAN 5700551260773 · Alla butiker med varan

Tyck till