Primat

LEGO Jays robotstridspack på Coop Stora Härnösand

LEGO · 1 st

Varan finns inte i butiken just nu.

Butikerna listar inte alltid hela sitt sortiment på nätet — varan kan finnas i hyllan ändå.

Lägst pris i landet

23 butiker har varan

  1. 1 Coop Hunnebostrand↗ Hunnebostrand · pris ändrat 2 veckor sedan förp. 106 g pris 99 kr jämförpris 934 kr/kg
  2. 2 Coop Stora Bergvik↗ Karlstad · pris ändrat 6 dagar sedan förp. 106 g pris 99 kr jämförpris 934 kr/kg
  3. 3 Coop Stora Karlskoga↗ Karlskoga · pris ändrat förra veckan förp. 106 g pris 99 kr jämförpris 934 kr/kg
  4. 4 Coop Stora Kristinehamn↗ Kristinehamn · pris ändrat förra veckan förp. 106 g pris 99 kr jämförpris 934 kr/kg
  5. 5 Coop Stora Hammarö↗ Hammarö · pris ändrat 5 veckor sedan förp. 106 g pris 99 kr jämförpris 934 kr/kg

18 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

99 kr100 krjuliaugsepEj listad efter 14 juli · Coop Stora HärnösandEj listad efter 21 sep · Coop Stora Härnösand99 kr · 25 juni–14 juli · Coop Stora Härnösand99 kr · 29 aug–21 sep · Coop Stora Härnösand99 kr100 krjuliaugsepEj listad efter 14 juli · Coop Stora HärnösandEj listad efter 21 sep · Coop Stora Härnösand99 kr · 25 juni–14 juli · Coop Stora Härnösand99 kr · 29 aug–21 sep · Coop Stora Härnösand
Coop Stora Härnösand✕ utgått ur sortimentet

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Stora Coop Härnösand · Kaptensgatan 15 · 87152 Härnösand

Prisdata uppdaterad igår.

EAN 5702017565552 · Alla butiker med varan

Tyck till