Primat

LEGO Creator Flakbil med helikopter 31146 på ICA Tappström, Ekerö

LEGO · 1 st

Pris i butiken

Pris ändrat 27 veckor sedan.

  1. 1 ICA Tappström↗ Ekerö · pris ändrat 27 veckor sedan pris 302 kr jämförpris 302 kr/st

På butiker i närheten

Butikerna närmast ICA Tappström, billigast först.

  1. 1 Coop Träkvista Alltid Öppet↗ 2,1 km · Ekerö · pris ändrat 3 dagar sedan förp. 398 g ordinarie 269 kr pris 188 kr jämförpris 472 kr/kg

Lägst pris i landet

231 butiker har varan

  1. 1 Coop Stora Danderyd↗ Danderyd · pris ändrat 6 dagar sedan förp. 398 g ordinarie 269 kr pris 188 kr jämförpris 472 kr/kg
  2. 2 Coop Stora Kungsängen↗ Kungsängen · pris ändrat igår förp. 398 g ordinarie 269 kr pris 188 kr jämförpris 472 kr/kg
  3. 3 Coop Stora Vinsta↗ Vällingby · pris ändrat igår förp. 398 g ordinarie 269 kr pris 188 kr jämförpris 472 kr/kg
  4. 4 Coop Stora Finspång↗ Finspång · pris ändrat förra veckan förp. 398 g ordinarie 269 kr pris 188 kr jämförpris 472 kr/kg
  5. 5 Coop Bergslagshallen↗ Finspång · pris ändrat förra veckan förp. 398 g ordinarie 269 kr pris 188 kr jämförpris 472 kr/kg

225 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

302 kr303 krjuliaugsep302 kr · 25 juni–28 sep · ICA Tappström302 kr303 krjuliaugsep302 kr · 25 juni–28 sep · ICA Tappström
ICA Tappström

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

ICA Supermarket Tappström · Mälarötorg 1 · 17830 Ekerö

Prisdata uppdaterad igår.

EAN 5702017567402 · Alla butiker med varan

Tyck till