Primat

LEGO City Räddningshelikopter 60405 på ICA Majorna, Göteborg

LEGO · 1 st

Pris i butiken

Pris ändrat 42 veckor sedan.

  1. 1 ICA Majorna↗ Göteborg · pris ändrat 42 veckor sedan pris 279 kr jämförpris 279 kr/st

På butiker i närheten

Butikerna närmast ICA Majorna, billigast först.

  1. 1 ICA Kvantum Sannegården↗ 1,2 km · Göteborg · pris ändrat 42 veckor sedan pris 269 kr jämförpris 269 kr/st

Lägst pris i landet

15 butiker har varan

  1. 1 Coop Stora Örnäset↗ Luleå · pris ändrat 42 veckor sedan förp. 353 g pris 269 kr jämförpris 762 kr/kg
  2. 2 Coop Stora Boden↗ Boden · pris ändrat 42 veckor sedan förp. 353 g pris 269 kr jämförpris 762 kr/kg
  3. 3 Coop Stora Storheden↗ Luleå · pris ändrat 42 veckor sedan förp. 353 g pris 269 kr jämförpris 762 kr/kg
  4. 4 Coop Stora Piteå↗ Piteå · pris ändrat 42 veckor sedan förp. 353 g pris 269 kr jämförpris 762 kr/kg
  5. 5 ICA Kvantum Sannegården↗ Göteborg · pris ändrat 42 veckor sedan pris 269 kr jämförpris 269 kr/st

9 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

279 kr280 krjuliaugsepokt279 kr · 1 juli–4 okt · ICA Majorna279 kr280 krjuliaugsepokt279 kr · 1 juli–4 okt · ICA Majorna
ICA Majorna

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

ICA Supermarket Majorna · Karl Johansgatan 21 · 41459 Göteborg

Prisdata uppdaterad 2 dagar sedan.

EAN 5702017567488 · Alla butiker med varan

Tyck till