Primat

LEGO Djurhemmet på Coop Stora Boden

LEGO · 1 st

Pris i butiken

Pris ändrat 42 veckor sedan.

  1. 1 Coop Stora Boden↗ Boden · pris ändrat 42 veckor sedan pris 269 kr jämförpris 791 kr/kg

Lägst pris i landet

16 butiker har varan

  1. 1 Coop Stora Örnäset↗ Luleå · pris ändrat 42 veckor sedan förp. 340 g pris 269 kr jämförpris 791 kr/kg
  2. 2 Coop Stora Storheden↗ Luleå · pris ändrat 42 veckor sedan förp. 340 g pris 269 kr jämförpris 791 kr/kg
  3. 3 Coop Stora Piteå↗ Piteå · pris ändrat 42 veckor sedan förp. 340 g pris 269 kr jämförpris 791 kr/kg
  4. 4 ICA Kvantum Sannegården↗ Göteborg · pris ändrat 42 veckor sedan pris 269 kr jämförpris 269 kr/st
  5. 5 ICA Hallen, Axelsberg↗ Hägersten · pris ändrat 42 veckor sedan pris 279 kr jämförpris 279 kr/st

10 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

269 kr270 krjuliaugsepokt269 kr · 1 juli–4 okt · Coop Stora Boden269 kr270 krjuliaugsepokt269 kr · 1 juli–4 okt · Coop Stora Boden
Coop Stora Boden

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Stora Coop Boden · Kungsgatan 42 · 96164 Boden

Prisdata uppdaterad idag.

EAN 5702017583297 · Alla butiker med varan

Tyck till