Primat

LEGO ® Ninjago Soras elementteknikrobot

LEGO · 1 st

Billigast 269 kr på Coop Stora Ersboda · 796 kr/kg

Vad kostar varan där du handlar?

Ange din plats så visar vi priset i butikerna nära dig.

Lägst pris i landet

33 butiker har varan

  1. 1 Coop Stora Ersboda↗ Umeå · pris ändrat igår förp. 338 g pris 269 kr jämförpris 796 kr/kg
  2. 2 Coop Stora Tomtebo↗ Umeå · pris ändrat igår förp. 338 g pris 269 kr jämförpris 796 kr/kg
  3. 3 Coop Östra Station↗ Umeå · pris ändrat igår förp. 338 g pris 269 kr jämförpris 796 kr/kg
  4. 4 Coop Mariehem↗ Umeå · pris ändrat igår förp. 338 g pris 269 kr jämförpris 796 kr/kg
  5. 5 Coop Grisbacka↗ Umeå · pris ändrat igår förp. 338 g pris 269 kr jämförpris 796 kr/kg

28 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna för billigaste butiken.

269 kr270 krjuliaugsepEj listad efter 5 aug · Coop Stora Ersboda269 kr · 10 juli–5 aug · Coop Stora Ersboda269 kr · 28 sep–29 sep · Coop Stora Ersboda269 kr270 krjuliaugsepEj listad efter 5 aug · Coop Stora Ersboda269 kr · 10 juli–5 aug · Coop Stora Ersboda269 kr · 28 sep–29 sep · Coop Stora Ersboda
Coop Stora Ersboda✕ utgått ur sortimentet

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

EAN 5702017583839

Tyck till