LEGO Soras elementteknikrobot på Coop Stora Örnäset, Luleå
Spara som favoritPris i butiken
Pris ändrat 41 veckor sedan.
- 1 Coop Stora Örnäset↗ pris 269 kr jämförpris 796 kr/kg
Lägst pris i landet
33 butiker har varan
- 1 Coop Stora Ersboda↗ förp. 338 g pris 269 kr jämförpris 796 kr/kg
- 2 Coop Stora Tomtebo↗ förp. 338 g pris 269 kr jämförpris 796 kr/kg
- 3 Coop Östra Station↗ förp. 338 g pris 269 kr jämförpris 796 kr/kg
- 4 Coop Mariehem↗ förp. 338 g pris 269 kr jämförpris 796 kr/kg
- 5 Coop Grisbacka↗ förp. 338 g pris 269 kr jämförpris 796 kr/kg
Prisutveckling
De senaste tre månaderna i den här butiken.
Coop Stora Örnäset
Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.
Bli medlem — gratisOm butiken
Stora Coop Örnäset · Rödkallens Väg 1 · 97435 Luleå
EAN 5702017583839 · Alla butiker med varan
