Primat

LEGO Gul grävmaskin på Coop Holmsund

LEGO · 1 st

Pris i butiken

Pris ändrat förra veckan.

  1. 1 Coop Holmsund↗ Holmsund · pris ändrat förra veckan pris 729 kr jämförpris 1031 kr/kg

Lägst pris i landet

13 butiker har varan

  1. 1 Coop Sunne↗ Sunne · pris ändrat 5 dagar sedan förp. 707 g pris 729 kr jämförpris 1031 kr/kg
  2. 2 Coop Stora Avion↗ Umeå · pris ändrat förra veckan förp. 707 g pris 729 kr jämförpris 1031 kr/kg
  3. 3 Coop Hörnefors↗ Hörnefors · pris ändrat förra veckan förp. 707 g pris 729 kr jämförpris 1031 kr/kg
  4. 4 Coop Röbäck↗ Röbäck · pris ändrat förra veckan förp. 707 g pris 729 kr jämförpris 1031 kr/kg
  5. 5 Coop Teg↗ Umeå · pris ändrat förra veckan förp. 707 g pris 729 kr jämförpris 1031 kr/kg

7 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

729 kr730 krjuliaugsepokt729 kr · 19 sep–2 okt · Coop Holmsund729 kr730 krjuliaugsepokt729 kr · 19 sep–2 okt · Coop Holmsund
Coop Holmsund

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Coop Holmsund · Trädgårdsgatan 11 · 91331 Holmsund

Prisdata uppdaterad igår.

EAN 5702017586939 · Alla butiker med varan

Tyck till