Primat

LEGO Gul grävmaskin på Coop Teg, Umeå

LEGO · 1 st

Pris i butiken

Pris ändrat förra veckan.

  1. 1 Coop Teg↗ Umeå · pris ändrat förra veckan pris 729 kr jämförpris 1031 kr/kg

På butiker i närheten

Butikerna närmast Coop Teg, billigast först.

  1. 1 Coop Stora Avion↗ 1,5 km · Umeå · pris ändrat förra veckan förp. 707 g pris 729 kr jämförpris 1031 kr/kg

Lägst pris i landet

13 butiker har varan

  1. 1 Coop Sunne↗ Sunne · pris ändrat igår förp. 707 g pris 729 kr jämförpris 1031 kr/kg
  2. 2 Coop Stora Avion↗ Umeå · pris ändrat förra veckan förp. 707 g pris 729 kr jämförpris 1031 kr/kg
  3. 3 Coop Holmsund↗ Holmsund · pris ändrat förra veckan förp. 707 g pris 729 kr jämförpris 1031 kr/kg
  4. 4 Coop Hörnefors↗ Hörnefors · pris ändrat förra veckan förp. 707 g pris 729 kr jämförpris 1031 kr/kg
  5. 5 Coop Röbäck↗ Röbäck · pris ändrat förra veckan förp. 707 g pris 729 kr jämförpris 1031 kr/kg

7 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

729 kr730 krjuliaugsep729 kr · 19 sep–28 sep · Coop Teg729 kr730 krjuliaugsep729 kr · 19 sep–28 sep · Coop Teg
Coop Teg

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Coop Teg · Tegsplan 3A · 90420 Umeå

Prisdata uppdaterad igår.

EAN 5702017586939 · Alla butiker med varan

Tyck till