Primat

LEGO Körsbärsblommor på Coop Stora Boden

LEGO Botanicals · 1 st

Pris i butiken

Pris ändrat 40 veckor sedan.

  1. 1 Coop Stora Boden↗ Boden · pris ändrat 40 veckor sedan pris 195 kr jämförpris 1226 kr/kg

Lägst pris i landet

100 butiker har varan

  1. 1 Coop Pilgatan Västerås↗ Västerås · pris ändrat igår förp. 159 g pris 195 kr jämförpris 1226 kr/kg
  2. 2 Coop Stora Norra Backa↗ Borlänge · pris ändrat 5 dagar sedan förp. 159 g pris 195 kr jämförpris 1226 kr/kg
  3. 3 Coop Stora Örnäset↗ Luleå · pris ändrat 40 veckor sedan förp. 159 g pris 195 kr jämförpris 1226 kr/kg
  4. 4 Coop Stora Storheden↗ Luleå · pris ändrat 40 veckor sedan förp. 159 g pris 195 kr jämförpris 1226 kr/kg
  5. 5 Coop Stora Piteå↗ Piteå · pris ändrat 40 veckor sedan förp. 159 g pris 195 kr jämförpris 1226 kr/kg

94 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

195 kr196 krjuliaugsepokt195 kr · 30 juni–3 okt · Coop Stora Boden195 kr196 krjuliaugsepokt195 kr · 30 juni–3 okt · Coop Stora Boden
Coop Stora Boden

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Stora Coop Boden · Kungsgatan 42 · 96164 Boden

Prisdata uppdaterad idag.

EAN 5702017596976 · Alla butiker med varan

Tyck till