LEGO Paisleys rum på Coop Hörnefors
Spara som favoritPris i butiken
Pris ändrat 3 dagar sedan.
- 1 Coop Hörnefors↗ pris 269 kr jämförpris 996 kr/kg
Lägst pris i landet
24 butiker har varan
- 1 Coop Stora Finspång↗ förp. 270 g pris 269 kr jämförpris 996 kr/kg
- 2 Coop Bergslagshallen↗ förp. 270 g pris 269 kr jämförpris 996 kr/kg
- 3 Coop Sunne↗ förp. 270 g pris 269 kr jämförpris 996 kr/kg
- 4 Coop Stora Ersboda↗ förp. 270 g pris 269 kr jämförpris 996 kr/kg
- 5 Coop Stora Avion↗ förp. 270 g pris 269 kr jämförpris 996 kr/kg
Prisutveckling
De senaste tre månaderna i den här butiken.
Coop Hörnefors✕ utgått ur sortimentet
Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.
Bli medlem — gratisOm butiken
Coop Hörnefors · Bruksgatan 17 · 91020 Hörnefors
EAN 5702017814865 · Alla butiker med varan
