Primat

LEGO Enhörningsbil för tårtleveranser på Coop Stora Bergvik, Karlstad

LEGO · 1 st

Pris i butiken

Pris ändrat 9 veckor sedan.

  1. 1 Coop Stora Bergvik↗ Karlstad · pris ändrat 9 veckor sedan pris 99 kr jämförpris 623 kr/kg

På butiker i närheten

Butikerna närmast Coop Stora Bergvik, billigast först.

  1. 1 ICA Maxi Karlstad↗ 100 m · Karlstad · pris ändrat 6 veckor sedan 2 för 199kr ordinarie 119 kr pris 100 kr jämförpris 100 kr/st

Lägst pris i landet

144 butiker har varan

  1. 1 Coop Stora Kungsängen↗ Kungsängen · pris ändrat 2 dagar sedan förp. 159 g pris 99 kr jämförpris 623 kr/kg
  2. 2 Coop Stora Vinsta↗ Vällingby · pris ändrat förra veckan förp. 159 g pris 99 kr jämförpris 623 kr/kg
  3. 3 Coop Eriksberg↗ Göteborg · pris ändrat 3 veckor sedan förp. 159 g pris 99 kr jämförpris 623 kr/kg
  4. 4 Coop Stora Karlskoga↗ Karlskoga · pris ändrat förra veckan förp. 159 g pris 99 kr jämförpris 623 kr/kg
  5. 5 Coop Stora Kristinehamn↗ Kristinehamn · pris ändrat förra veckan förp. 159 g pris 99 kr jämförpris 623 kr/kg

138 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

99 kr100 krjuliaugsepoktEj listad efter 20 juli · Coop Stora Bergvik99 kr · 28 juni–20 juli · Coop Stora Bergvik99 kr · 24 juli–1 okt · Coop Stora Bergvik99 kr100 krjuliaugsepoktEj listad efter 20 juli · Coop Stora Bergvik99 kr · 28 juni–20 juli · Coop Stora Bergvik99 kr · 24 juli–1 okt · Coop Stora Bergvik
Coop Stora Bergvik✕ utgått ur sortimentet

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Stora Coop Bergvik · Frykmans Väg 1 · 65346 Karlstad

Prisdata uppdaterad idag.

EAN 5702018054864 · Alla butiker med varan

Tyck till