Primat

LEGO Enhörningsbil för tårtleveranser på Coop Östra Station, Umeå

LEGO · 1 st

Varan finns inte i butiken just nu.

Butikerna listar inte alltid hela sitt sortiment på nätet — varan kan finnas i hyllan ändå.

På butiker i närheten

Butikerna närmast Coop Östra Station, billigast först.

  1. 1 ICA Maxi Umeå↗ 2,3 km · Umeå · pris ändrat 24 veckor sedan pris 119 kr jämförpris 119 kr/st

Lägst pris i landet

144 butiker har varan

  1. 1 Coop Stora Vinsta↗ Vällingby · pris ändrat 5 dagar sedan förp. 159 g pris 99 kr jämförpris 623 kr/kg
  2. 2 Coop Eriksberg↗ Göteborg · pris ändrat 3 veckor sedan förp. 159 g pris 99 kr jämförpris 623 kr/kg
  3. 3 Coop Stora Bergvik↗ Karlstad · pris ändrat 9 veckor sedan förp. 159 g pris 99 kr jämförpris 623 kr/kg
  4. 4 Coop Stora Karlskoga↗ Karlskoga · pris ändrat förra veckan förp. 159 g pris 99 kr jämförpris 623 kr/kg
  5. 5 Coop Stora Kristinehamn↗ Kristinehamn · pris ändrat förra veckan förp. 159 g pris 99 kr jämförpris 623 kr/kg

139 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

99 kr100 krjuliaugsepEj listad efter 14 aug · Coop Östra StationEj listad efter 27 sep · Coop Östra Station99 kr · 25 juni–14 aug · Coop Östra Station99 kr · 16 aug–27 sep · Coop Östra Station99 kr100 krjuliaugsepEj listad efter 14 aug · Coop Östra StationEj listad efter 27 sep · Coop Östra Station99 kr · 25 juni–14 aug · Coop Östra Station99 kr · 16 aug–27 sep · Coop Östra Station
Coop Östra Station✕ utgått ur sortimentet

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Coop Östra Station · Storgatan 121 A · 90343 Umeå

Prisdata uppdaterad igår.

EAN 5702018054864 · Alla butiker med varan

Tyck till