Primat

LEGO Enhörningsbil för tårtleveranser på Coop Röbäck

LEGO · 1 st

Pris i butiken

Pris ändrat 2 dagar sedan.

  1. 1 Coop Röbäck↗ Röbäck · pris ändrat 2 dagar sedan pris 99 kr jämförpris 623 kr/kg

På butiker i närheten

Butikerna närmast Coop Röbäck, billigast först.

  1. 1 ICA Kvantum Kronoparken↗ 3,6 km · Umeå · pris ändrat 35 veckor sedan pris 119 kr jämförpris 119 kr/st

Lägst pris i landet

158 butiker har varan

  1. 1 Coop Stora Kungsängen↗ Kungsängen · pris ändrat 5 dagar sedan förp. 159 g pris 99 kr jämförpris 623 kr/kg
  2. 2 Coop Stora Vinsta↗ Vällingby · pris ändrat förra veckan förp. 159 g pris 99 kr jämförpris 623 kr/kg
  3. 3 Coop Eriksberg↗ Göteborg · pris ändrat 4 veckor sedan förp. 159 g pris 99 kr jämförpris 623 kr/kg
  4. 4 Coop Stora Bergvik↗ Karlstad · pris ändrat 10 veckor sedan förp. 159 g pris 99 kr jämförpris 623 kr/kg
  5. 5 Coop Stora Karlskoga↗ Karlskoga · pris ändrat förra veckan förp. 159 g pris 99 kr jämförpris 623 kr/kg

152 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

99 kr100 krjuliaugsepoktEj listad efter 11 juli · Coop RöbäckEj listad efter 27 sep · Coop Röbäck99 kr · 1 juli–11 juli · Coop Röbäck99 kr · 20 juli–27 sep · Coop Röbäck99 kr · 2 okt–4 okt · Coop Röbäck99 kr100 krjuliaugsepoktEj listad efter 11 juli · Coop RöbäckEj listad efter 27 sep · Coop Röbäck99 kr · 1 juli–11 juli · Coop Röbäck99 kr · 20 juli–27 sep · Coop Röbäck99 kr · 2 okt–4 okt · Coop Röbäck
Coop Röbäck✕ utgått ur sortimentet

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Coop Röbäck · Varpvägen 1 · 90440 Röbäck

Prisdata uppdaterad idag.

EAN 5702018054864 · Alla butiker med varan

Tyck till