Primat

LEGO Pommesbil på Coop Bergslagshallen, Finspång

LEGO City · 1 st

Pris i butiken

Pris ändrat förra veckan.

  1. 1 Coop Bergslagshallen↗ Finspång · pris ändrat förra veckan pris 249 kr jämförpris 553 kr/kg

På butiker i närheten

Butikerna närmast Coop Bergslagshallen, billigast först.

  1. 1 Coop Stora Finspång↗ 2,9 km · Finspång · pris ändrat förra veckan förp. 450 g pris 249 kr jämförpris 553 kr/kg

Lägst pris i landet

168 butiker har varan

  1. 1 City Gross Linköping Djurgården↗ Linköping · pris ändrat 25 veckor sedan pris 229 kr jämförpris 229 kr/st
  2. 2 City Gross Norrtälje↗ Norrtälje · pris ändrat 2 veckor sedan pris 229 kr jämförpris 229 kr/st
  3. 3 Coop Stora Sundby Park↗ Sundbyberg · pris ändrat förra veckan förp. 450 g pris 249 kr jämförpris 553 kr/kg
  4. 4 Coop Stora Orminge↗ Saltsjö-Boo · pris ändrat förra veckan förp. 450 g pris 249 kr jämförpris 553 kr/kg
  5. 5 Coop Stora Finspång↗ Finspång · pris ändrat förra veckan förp. 450 g pris 249 kr jämförpris 553 kr/kg

162 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

249 kr250 krjuliaugsepokt249 kr · 21 sep–2 okt · Coop Bergslagshallen249 kr250 krjuliaugsepokt249 kr · 21 sep–2 okt · Coop Bergslagshallen
Coop Bergslagshallen

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Coop Bergslagshallen · Bergslagsvägen 20 · 61230 Finspång

Prisdata uppdaterad igår.

EAN 5702018056813 · Alla butiker med varan

Tyck till