Primat

Foodcollective Tuna Wrap på Willys Alvesta Stationen

Food Collective · 185 g

Pris i butiken

Pris ändrat 3 dagar sedan.

  1. 1 Willys Alvesta Stationen↗ Alvesta · pris ändrat 3 dagar sedan pris 35 kr jämförpris 189 kr/kg

Lägst pris i landet

153 butiker har varan

  1. 1 ICA Maxi Karlstad↗ Karlstad · pris ändrat 26 veckor sedan förp. 175 g pris 33 kr jämförpris 187 kr/kg
  2. 2 ICA Maxi Kristianstad↗ Kristianstad · pris ändrat 26 veckor sedan förp. 175 g pris 33 kr jämförpris 187 kr/kg
  3. 3 ICA Maxi Botkyrka↗ Norsborg · pris ändrat 17 veckor sedan förp. 175 g pris 33 kr jämförpris 189 kr/kg
  4. 4 ICA Maxi Västra Hamnen↗ Malmö · pris ändrat 26 veckor sedan förp. 175 g pris 34 kr jämförpris 194 kr/kg
  5. 5 ICA Maxi Gunnesbo, Lund↗ Lund · pris ändrat 19 veckor sedan förp. 175 g pris 34 kr jämförpris 194 kr/kg

147 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

29 kr31 kr33 kr35 krjuliaugsepokt33,02 kr · 28 juni–1 juli · Willys Alvesta Stationen34,90 kr · 1 juli–21 sep · Willys Alvesta Stationen29,90 kr · 21 sep–28 sep · Willys Alvesta Stationen34,90 kr · 28 sep–1 okt · Willys Alvesta Stationen29 kr31 kr33 kr35 krjuliaugsepokt33,02 kr · 28 juni–1 juli · Willys Alvesta Stationen34,90 kr · 1 juli–21 sep · Willys Alvesta Stationen29,90 kr · 21 sep–28 sep · Willys Alvesta Stationen34,90 kr · 28 sep–1 okt · Willys Alvesta Stationen
Willys Alvesta Stationen

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Willys Alvesta Stationen · Sjögatan 2 · 34234 Alvesta

Prisdata uppdaterad idag.

EAN 5712849010526 · Alla butiker med varan

Tyck till