Primat

Bonjour Vaniljbulle på Willys Halmstad Flygstaden

Bonjour · 100 g

Pris i butiken

Pris ändrat 2 dagar sedan.

  1. 1 Willys Halmstad Flygstaden↗ Halmstad · pris ändrat 2 dagar sedan 4 för 28 kr ordinarie 11 kr pris 3,90 kr jämförpris 43 kr/kg

På butiker i närheten

Butikerna närmast Willys Halmstad Flygstaden, billigast först.

  1. 1 Hemköp Halmstad C↗ 3,2 km · Halmstad · pris ändrat igår 3 för 29 krförp. 90 g ordinarie 11 kr pris 5 kr jämförpris 56 kr/kg

Lägst pris i landet

579 butiker har varan

  1. 1 Willys Göteborg Wieselgrensplatsen↗ Göteborg · pris ändrat 2 dagar sedan 4 för 28 krförp. 90 g ordinarie 11 kr pris 3,90 kr jämförpris 43 kr/kg
  2. 2 Willys Borås Knalleland↗ Borås · pris ändrat 2 dagar sedan 4 för 28 krförp. 90 g ordinarie 11 kr pris 3,90 kr jämförpris 43 kr/kg
  3. 3 Willys Kungälv Komarken↗ Kungälv · pris ändrat 2 dagar sedan 4 för 28 krförp. 90 g ordinarie 11 kr pris 3,90 kr jämförpris 43 kr/kg
  4. 4 Willys Lidköping Framnäs↗ Lidköping · pris ändrat 2 dagar sedan 4 för 28 krförp. 90 g ordinarie 11 kr pris 3,90 kr jämförpris 43 kr/kg
  5. 5 Willys Trollhättan Hojum↗ Trollhättan · pris ändrat 2 dagar sedan 4 för 28 krförp. 90 g ordinarie 11 kr pris 3,90 kr jämförpris 43 kr/kg

573 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

3 kr6 kr9 kr12 krjuliaugsepKampanj 7 kr · 27 juni–3 aug · Willys Halmstad FlygstadenKampanj 7 kr · 13 aug–28 sep · Willys Halmstad FlygstadenKampanj 3,90 kr · 28 sep–30 sep · Willys Halmstad Flygstaden11,26 kr · 27 juni–30 sep · Willys Halmstad Flygstaden · medlem 3,90 kr3 kr6 kr9 kr12 krjuliaugsepKampanj 7 kr · 27 juni–3 aug · Willys Halmstad FlygstadenKampanj 7 kr · 13 aug–28 sep · Willys Halmstad FlygstadenKampanj 3,90 kr · 28 sep–30 sep · Willys Halmstad Flygstaden11,26 kr · 27 juni–30 sep · Willys Halmstad Flygstaden · medlem 3,90 kr
Willys Halmstad Flygstadenkampanjpris

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Willys Halmstad Flygstaden · Kundvägen 4 · 30241 Halmstad

Prisdata uppdaterad idag.

EAN 6416577601603 · Alla butiker med varan

Tyck till