Primat

Bonjour Vaniljbulle på Willys Åhus Rondellen

Bonjour · 100 g

Pris i butiken

Pris ändrat igår.

  1. 1 Willys Åhus Rondellen↗ Åhus · pris ändrat igår 4 för 28 kr ordinarie 11 kr pris 3,90 kr jämförpris 43 kr/kg

Lägst pris i landet

578 butiker har varan

  1. 1 Willys Göteborg Wieselgrensplatsen↗ Göteborg · pris ändrat igår 4 för 28 krförp. 90 g ordinarie 11 kr pris 3,90 kr jämförpris 43 kr/kg
  2. 2 Willys Borås Knalleland↗ Borås · pris ändrat igår 4 för 28 krförp. 90 g ordinarie 11 kr pris 3,90 kr jämförpris 43 kr/kg
  3. 3 Willys Kungälv Komarken↗ Kungälv · pris ändrat igår 4 för 28 krförp. 90 g ordinarie 11 kr pris 3,90 kr jämförpris 43 kr/kg
  4. 4 Willys Lidköping Framnäs↗ Lidköping · pris ändrat igår 4 för 28 krförp. 90 g ordinarie 11 kr pris 3,90 kr jämförpris 43 kr/kg
  5. 5 Willys Trollhättan Hojum↗ Trollhättan · pris ändrat igår 4 för 28 krförp. 90 g ordinarie 11 kr pris 3,90 kr jämförpris 43 kr/kg

572 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

3 kr6 kr9 kr12 krjuliaugsepKampanj 7 kr · 26 juni–3 aug · Willys Åhus RondellenKampanj 7 kr · 13 aug–28 sep · Willys Åhus RondellenKampanj 3,90 kr · 28 sep–29 sep · Willys Åhus Rondellen11,26 kr · 26 juni–29 sep · Willys Åhus Rondellen · medlem 3,90 kr3 kr6 kr9 kr12 krjuliaugsepKampanj 7 kr · 26 juni–3 aug · Willys Åhus RondellenKampanj 7 kr · 13 aug–28 sep · Willys Åhus RondellenKampanj 3,90 kr · 28 sep–29 sep · Willys Åhus Rondellen11,26 kr · 26 juni–29 sep · Willys Åhus Rondellen · medlem 3,90 kr
Willys Åhus Rondellenkampanjpris

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Willys Åhus Rondellen · Sandvaktargatan 22 A · 29635 Åhus

Prisdata uppdaterad idag.

EAN 6416577601603 · Alla butiker med varan

Tyck till