Primat

PrimaDog Tuggpinnar Rough Chews Lamm 2-p på ICA Maxi Växjö

PRIMADOG · 2 st

Pris i butiken

Pris ändrat 31 veckor sedan.

  1. 1 ICA Maxi Växjö↗ Växjö · pris ändrat 31 veckor sedan pris 60 kr jämförpris 428 kr/kg

På butiker i närheten

Butikerna närmast ICA Maxi Växjö, billigast först.

  1. 1 City Gross Växjö↗ 700 m · Växjö · pris ändrat 38 veckor sedan pris 60 kr jämförpris 30 kr/st

Lägst pris i landet

276 butiker har varan

  1. 1 ICA Maxi Vasa Handelsplats↗ Södertälje · pris ändrat 31 veckor sedan förp. 140 g pris 55 kr jämförpris 393 kr/kg
  2. 2 ICA Maxi Ängelholm↗ Ängelholm · pris ändrat 23 veckor sedan förp. 140 g pris 60 kr jämförpris 428 kr/kg
  3. 3 ICA Maxi Haninge↗ Haninge · pris ändrat 23 veckor sedan förp. 140 g pris 60 kr jämförpris 428 kr/kg
  4. 4 ICA Maxi Torslanda↗ Torslanda · pris ändrat 30 veckor sedan förp. 140 g pris 60 kr jämförpris 428 kr/kg
  5. 5 ICA Maxi Hälla↗ Västerås · pris ändrat 20 veckor sedan förp. 140 g pris 60 kr jämförpris 428 kr/kg

270 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

59 kr60 krjuliaugsepokt59,90 kr · 1 juli–4 okt · ICA Maxi Växjö59 kr60 krjuliaugsepokt59,90 kr · 1 juli–4 okt · ICA Maxi Växjö
ICA Maxi Växjö

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Maxi ICA Stormarknad Växjö · Hejaregatan 30 · 35246 Växjö

Prisdata uppdaterad idag.

EAN 6430076894274 · Alla butiker med varan

Tyck till