PrimaDog Tuggpinnar Rough Chews Lamm 2-p på ICA Maxi Haninge
Spara som favoritPris i butiken
Pris ändrat 23 veckor sedan.
- 1 ICA Maxi Haninge↗ pris 60 kr jämförpris 428 kr/kg
Lägst pris i landet
276 butiker har varan
- 1 ICA Maxi Vasa Handelsplats↗ förp. 140 g pris 55 kr jämförpris 393 kr/kg
- 2 ICA Maxi Växjö↗ förp. 140 g pris 60 kr jämförpris 428 kr/kg
- 3 ICA Maxi Ängelholm↗ förp. 140 g pris 60 kr jämförpris 428 kr/kg
- 4 ICA Maxi Torslanda↗ förp. 140 g pris 60 kr jämförpris 428 kr/kg
- 5 ICA Maxi Hälla↗ förp. 140 g pris 60 kr jämförpris 428 kr/kg
Prisutveckling
De senaste tre månaderna i den här butiken.
ICA Maxi Haninge
Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.
Bli medlem — gratisOm butiken
Maxi ICA Stormarknad Haninge · Österport 4 · 13665 Haninge
EAN 6430076894274 · Alla butiker med varan
