Moilas Glutenfri Ciabatta 2-pack på Coop Stora Boden
Spara som favoritPris i butiken
Pris ändrat 23 veckor sedan.
- 1 Coop Stora Boden↗ pris 33 kr jämförpris 17 kr/st
På butiker i närheten
Butikerna närmast Coop Stora Boden, billigast först.
- 1 ICA Kvantum Boden↗ förp. 200 g pris 35 kr jämförpris 177 kr/kg
Lägst pris i landet
407 butiker har varan
- 1 ICA Kvantum Höganäs↗ förp. 200 g pris 30 kr jämförpris 150 kr/kg
- 2 City Gross Malmö Stora Bernstorp↗ förp. 200 g pris 30 kr jämförpris 150 kr/kg
- 3 City Gross Borås↗ förp. 200 g pris 30 kr jämförpris 150 kr/kg
- 4 City Gross Eskilstuna↗ förp. 200 g pris 30 kr jämförpris 150 kr/kg
- 5 City Gross Falun↗ förp. 200 g pris 30 kr jämförpris 150 kr/kg
Prisutveckling
De senaste tre månaderna i den här butiken.
Coop Stora Boden
Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.
Bli medlem — gratisOm butiken
Stora Coop Boden · Kungsgatan 42 · 96164 Boden
EAN 6431901420460 · Alla butiker med varan
