Primat

Bonjour Kanelbulle på Willys Borås Knalleland

Bonjour · 100 g

Pris i butiken

Pris ändrat 2 dagar sedan.

  1. 1 Willys Borås Knalleland↗ Borås · pris ändrat 2 dagar sedan 4 för 28 kr ordinarie 11 kr pris 3,90 kr jämförpris 43 kr/kg

På butiker i närheten

Butikerna närmast Willys Borås Knalleland, billigast först.

  1. 1 ICA Knalleland↗ 350 m · Borås · pris ändrat 39 veckor sedan pris 12 kr jämförpris 119 kr/kg

Lägst pris i landet

911 butiker har varan

  1. 1 Willys Göteborg Wieselgrensplatsen↗ Göteborg · pris ändrat 2 dagar sedan 4 för 28 krförp. 90 g ordinarie 11 kr pris 3,90 kr jämförpris 43 kr/kg
  2. 2 Willys Kungälv Komarken↗ Kungälv · pris ändrat 2 dagar sedan 4 för 28 krförp. 90 g ordinarie 11 kr pris 3,90 kr jämförpris 43 kr/kg
  3. 3 Willys Lidköping Framnäs↗ Lidköping · pris ändrat 2 dagar sedan 4 för 28 krförp. 90 g ordinarie 11 kr pris 3,90 kr jämförpris 43 kr/kg
  4. 4 Willys Trollhättan Hojum↗ Trollhättan · pris ändrat 2 dagar sedan 4 för 28 krförp. 90 g ordinarie 11 kr pris 3,90 kr jämförpris 43 kr/kg
  5. 5 Willys Kristianstad Långebro↗ Kristianstad · pris ändrat 2 dagar sedan 4 för 28 krförp. 90 g ordinarie 11 kr pris 3,90 kr jämförpris 43 kr/kg

905 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

3 kr6 kr9 kr12 krjuliaugsepKampanj 7 kr · 27 juni–3 aug · Willys Borås KnallelandKampanj 7 kr · 13 aug–28 sep · Willys Borås KnallelandKampanj 3,90 kr · 28 sep–30 sep · Willys Borås Knalleland11,26 kr · 27 juni–30 sep · Willys Borås Knalleland · medlem 3,90 kr3 kr6 kr9 kr12 krjuliaugsepKampanj 7 kr · 27 juni–3 aug · Willys Borås KnallelandKampanj 7 kr · 13 aug–28 sep · Willys Borås KnallelandKampanj 3,90 kr · 28 sep–30 sep · Willys Borås Knalleland11,26 kr · 27 juni–30 sep · Willys Borås Knalleland · medlem 3,90 kr
Willys Borås Knallelandkampanjpris

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Willys Borås Knalleland · Ålgårdsgatan 5-9 · 50630 Borås

Prisdata uppdaterad idag.

EAN 6437005068928 · Alla butiker med varan

Tyck till