Bonjour Kanelbulle på Willys Trollhättan Hojum
Spara som favoritPris i butiken
Pris ändrat igår.
-
1
Willys Trollhättan Hojum↗
4 för 28 kr
ordinarie 11 krpris 3,90 kr jämförpris 43 kr/kg
På butiker i närheten
Butikerna närmast Willys Trollhättan Hojum, billigast först.
-
1
Hemköp Trollhättan Hjortmossen↗
förp. 90 g
ordinarie 14 krpris 5 kr jämförpris 56 kr/kg -
2
Hemköp Trollhättan Kungsgatan↗
förp. 90 g
ordinarie 11 krpris 5 kr jämförpris 56 kr/kg -
3
ICA Kvantum Jätten↗
2 för 17kr
ordinarie 11 krpris 9 kr jämförpris 85 kr/kg
Lägst pris i landet
897 butiker har varan
-
1
Willys Göteborg Wieselgrensplatsen↗
4 för 28 krförp. 90 g
ordinarie 11 krpris 3,90 kr jämförpris 43 kr/kg -
2
Willys Borås Knalleland↗
4 för 28 krförp. 90 g
ordinarie 11 krpris 3,90 kr jämförpris 43 kr/kg -
3
Willys Kungälv Komarken↗
4 för 28 krförp. 90 g
ordinarie 11 krpris 3,90 kr jämförpris 43 kr/kg -
4
Willys Lidköping Framnäs↗
4 för 28 krförp. 90 g
ordinarie 11 krpris 3,90 kr jämförpris 43 kr/kg -
5
Willys Kristianstad Långebro↗
4 för 28 krförp. 90 g
ordinarie 11 krpris 3,90 kr jämförpris 43 kr/kg
Prisutveckling
De senaste tre månaderna i den här butiken.
Willys Trollhättan Hojumkampanjpris
Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.
Bli medlem — gratisOm butiken
Willys Trollhättan Hojum · Bilprovarevägen 6 · 46137 Trollhättan
EAN 6437005068928 · Alla butiker med varan
