Primat

GoGreen Vita Bönor Små på Coop Stora Boden

GOGREEN · 230 g

Pris i butiken

Pris ändrat 13 veckor sedan.

  1. 1 Coop Stora Boden↗ Boden · pris ändrat 13 veckor sedan pris 16 kr jämförpris 41 kr/kg

Lägst pris i landet

508 butiker har varan

  1. 1 ICA Hajen Lågpris↗ Varberg · pris ändrat 6 veckor sedan förp. 380 g pris 14 kr jämförpris 37 kr/kg
  2. 2 ICA Maxi Växjö↗ Växjö · pris ändrat 5 veckor sedan förp. 380 g pris 14 kr jämförpris 37 kr/kg
  3. 3 ICA Maxi Ängelholm↗ Ängelholm · pris ändrat 4 veckor sedan förp. 380 g pris 14 kr jämförpris 37 kr/kg
  4. 4 ICA Maxi Haninge↗ Haninge · pris ändrat 5 veckor sedan förp. 380 g pris 14 kr jämförpris 37 kr/kg
  5. 5 ICA Maxi Flygstaden↗ Halmstad · pris ändrat 5 veckor sedan förp. 380 g pris 14 kr jämförpris 37 kr/kg

502 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

13 kr14 kr15 kr16 krjuliaugsepoktKampanj 13,33 kr · 28 juni–29 juli · Coop Stora Boden15,62 kr · 28 juni–1 okt · Coop Stora Boden13 kr14 kr15 kr16 krjuliaugsepoktKampanj 13,33 kr · 28 juni–29 juli · Coop Stora Boden15,62 kr · 28 juni–1 okt · Coop Stora Boden
Coop Stora Bodenkampanjpris

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Stora Coop Boden · Kungsgatan 42 · 96164 Boden

Prisdata uppdaterad idag.

EAN 7310130009778 · Alla butiker med varan

Tyck till