SVERIGE Delad Spetskål på Willys Hemma Ludvika Marnäs
Spara som favoritPris i butiken
Pris ändrat förra veckan.
- 1 Willys Hemma Ludvika Marnäs↗ pris 40 kr jämförpris 40 kr/kg
Lägst pris i landet
75 butiker har varan
- 1 Hemköp Örebro Svampen↗ förp. 400 g pris 17 kr jämförpris 43 kr/kg
- 2 Hemköp Malmö Triangeln↗ förp. 400 g pris 17 kr jämförpris 43 kr/kg
- 3 Hemköp Göteborg Stigbergstorget↗ förp. 400 g pris 17 kr jämförpris 43 kr/kg
- 4 Willys Linköping Skäggetorp↗ pris 35 kr jämförpris 35 kr/kg
- 5 Willys Karlskrona Pantarholmen↗ pris 35 kr jämförpris 35 kr/kg
Prisutveckling
De senaste tre månaderna i den här butiken.
Willys Hemma Ludvika Marnäs
Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.
Bli medlem — gratisOm butiken
Butiken delar bara sina erbjudanden, inte hela sortimentet.
Willys Hemma Ludvika Marnäs · Gamla Bangatan 31 · 77153 Ludvika
EAN 7311042009313 · Alla butiker med varan
