Primat

Pågen Korvbröd 8-pack på Hemköp Göteborg Stigbergstorget

Pågen · 8 st

Pris i butiken

Pris ändrat 3 veckor sedan.

  1. 1 Hemköp Göteborg Stigbergstorget↗ Göteborg · pris ändrat 3 veckor sedan pris 31 kr jämförpris 92 kr/kg

På butiker i närheten

Butikerna närmast Hemköp Göteborg Stigbergstorget, billigast först.

  1. 1 Lidl Gbg Kungsgatan↗ 1,6 km · Göteborg · pris ändrat 5 dagar sedan ordinarie 27 kr pris 22 kr jämförpris 2,74 kr/st
  2. 2 Willys Göteborg Hvitfeldtsplatsen↗ 1,6 km · Göteborg · pris ändrat 3 veckor sedan förp. 336 g pris 27 kr jämförpris 80 kr/kg
  3. 3 ICA Majorna↗ 500 m · Göteborg · pris ändrat 42 veckor sedan förp. 336 g pris 29 kr jämförpris 86 kr/kg
  4. 4 Coop Eriksberg↗ 1,4 km · Göteborg · pris ändrat 3 veckor sedan pris 31 kr jämförpris 3,87 kr/st
  5. 5 ICA Kvantum Sannegården↗ 1,1 km · Göteborg · pris ändrat 42 veckor sedan förp. 336 g pris 32 kr jämförpris 95 kr/kg

Lägst pris i landet

1112 butiker har varan

  1. 1 Lidl Åstorp↗ Åstorp · pris ändrat 5 dagar sedan ordinarie 27 kr pris 22 kr jämförpris 2,74 kr/st
  2. 2 Lidl Eksjö↗ Eksjö · pris ändrat 5 dagar sedan ordinarie 27 kr pris 22 kr jämförpris 2,74 kr/st
  3. 3 Lidl Bromölla↗ Bromölla · pris ändrat 5 dagar sedan ordinarie 27 kr pris 22 kr jämförpris 2,74 kr/st
  4. 4 Lidl Löddeköpinge↗ Löddeköpinge · pris ändrat 5 dagar sedan ordinarie 27 kr pris 22 kr jämförpris 2,74 kr/st
  5. 5 Lidl Skärholmen↗ Skärholmen · pris ändrat 5 dagar sedan ordinarie 27 kr pris 22 kr jämförpris 2,74 kr/st

1106 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

29 kr30 kr31 krjuliaugsepokt29,03 kr · 30 juni–7 sep · Hemköp Göteborg Stigbergstorget30,95 kr · 7 sep–3 okt · Hemköp Göteborg Stigbergstorget29 kr30 kr31 krjuliaugsepokt29,03 kr · 30 juni–7 sep · Hemköp Göteborg Stigbergstorget30,95 kr · 7 sep–3 okt · Hemköp Göteborg Stigbergstorget
Hemköp Göteborg Stigbergstorget

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Hemköp Göteborg Stigbergstorget · Stigbergstorget 6 · 41463 Göteborg

Prisdata uppdaterad idag.

EAN 7311071336718 · Alla butiker med varan

Tyck till