Primat

Pågen Korvbröd 8-pack på Willys Göteborg Hvitfeldtsplatsen

Pågen · 8 st

Pris i butiken

Pris ändrat 3 veckor sedan.

  1. 1 Willys Göteborg Hvitfeldtsplatsen↗ Göteborg · pris ändrat 3 veckor sedan pris 27 kr jämförpris 80 kr/kg

På butiker i närheten

Butikerna närmast Willys Göteborg Hvitfeldtsplatsen, billigast först.

  1. 1 Lidl Gbg Kungsgatan↗ 200 m · Göteborg · pris ändrat 4 dagar sedan ordinarie 27 kr pris 22 kr jämförpris 2,74 kr/st
  2. 2 Lidl Gbg Nordstan↗ 1,0 km · Göteborg · pris ändrat 4 dagar sedan ordinarie 27 kr pris 22 kr jämförpris 2,74 kr/st
  3. 3 ICA Majorna↗ 2,1 km · Göteborg · pris ändrat 42 veckor sedan förp. 336 g pris 29 kr jämförpris 86 kr/kg
  4. 4 Hemköp Göteborg Stigbergstorget↗ 1,6 km · Göteborg · pris ändrat 3 veckor sedan förp. 336 g pris 31 kr jämförpris 92 kr/kg
  5. 5 ICA Focus↗ 1,9 km · Göteborg · pris ändrat 2 veckor sedan förp. 336 g pris 32 kr jämförpris 95 kr/kg

Lägst pris i landet

1112 butiker har varan

  1. 1 ICA Borgholm↗ Borgholm · pris ändrat 4 dagar sedan förp. 336 g ordinarie 33 kr pris 20 kr jämförpris 60 kr/kg
  2. 2 Lidl Åstorp↗ Åstorp · pris ändrat 4 dagar sedan ordinarie 27 kr pris 22 kr jämförpris 2,74 kr/st
  3. 3 Lidl Eksjö↗ Eksjö · pris ändrat 4 dagar sedan ordinarie 27 kr pris 22 kr jämförpris 2,74 kr/st
  4. 4 Lidl Bromölla↗ Bromölla · pris ändrat 4 dagar sedan ordinarie 27 kr pris 22 kr jämförpris 2,74 kr/st
  5. 5 Lidl Löddeköpinge↗ Löddeköpinge · pris ändrat 4 dagar sedan ordinarie 27 kr pris 22 kr jämförpris 2,74 kr/st

1106 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

25 kr26 kr27 krjuliaugsepokt25,90 kr · 29 juni–11 sep · Willys Göteborg Hvitfeldtsplatsen26,90 kr · 11 sep–2 okt · Willys Göteborg Hvitfeldtsplatsen25 kr26 kr27 krjuliaugsepokt25,90 kr · 29 juni–11 sep · Willys Göteborg Hvitfeldtsplatsen26,90 kr · 11 sep–2 okt · Willys Göteborg Hvitfeldtsplatsen
Willys Göteborg Hvitfeldtsplatsen

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Willys Göteborg Hvitfeldtsplatsen · Hvitfeldtsplatsen 1 · 41120 Göteborg

Prisdata uppdaterad idag.

EAN 7311071336718 · Alla butiker med varan

Tyck till