Primat

Åkes Äkta Hönökakor Hönökaka Originalet

Åkes Äkta Hönökakor · 600 g

Billigast 26 kr på ICA Kvantum Uddevalla · 39 kr/kg

Du sparar 9 kr jämfört med dyraste butiken.

Vad kostar varan där du handlar?

Ange din plats så visar vi priset i butikerna nära dig.

Lägst pris i landet

15 butiker har varan

  1. 1 ICA Kvantum Uddevalla↗ Uddevalla · pris ändrat 26 veckor sedan förp. 675 g pris 26 kr jämförpris 39 kr/kg
  2. 2 ICA Hönö↗ Hönö · pris ändrat 26 veckor sedan förp. 675 g pris 27 kr jämförpris 41 kr/kg
  3. 3 ICA Majorna↗ Göteborg · pris ändrat 31 veckor sedan förp. 675 g pris 28 kr jämförpris 41 kr/kg
  4. 4 ICA Älvängen↗ Älvängen · pris ändrat 31 veckor sedan förp. 675 g pris 29 kr jämförpris 43 kr/kg
  5. 5 ICA Kvantum Bäckebol↗ Hisings Backa · pris ändrat 30 veckor sedan förp. 675 g pris 31 kr jämförpris 46 kr/kg

10 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna för billigaste butiken.

24 kr25 kr26 kr27 krjuliaugsepoktKampanj 24 kr · 29 juni–29 juli · ICA Kvantum Uddevalla26,45 kr · 29 juni–2 okt · ICA Kvantum Uddevalla24 kr25 kr26 kr27 krjuliaugsepoktKampanj 24 kr · 29 juni–29 juli · ICA Kvantum Uddevalla26,45 kr · 29 juni–2 okt · ICA Kvantum Uddevalla
ICA Kvantum Uddevallakampanjpris

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

EAN 7313636385421

Tyck till