Primat

Åkes Hönökaka Originalet 18-p 600g Äkta Hönökakor på ICA Majorna, Göteborg

Åkes Äkta Hönökakor · 600 g

Pris i butiken

Pris ändrat 31 veckor sedan.

  1. 1 ICA Majorna↗ Göteborg · pris ändrat 31 veckor sedan pris 28 kr jämförpris 41 kr/kg

På butiker i närheten

Butikerna närmast ICA Majorna, billigast först.

  1. 1 ICA Kvantum Sannegården↗ 1,2 km · Göteborg · pris ändrat 31 veckor sedan förp. 675 g pris 32 kr jämförpris 47 kr/kg
  2. 2 Coop Eriksberg↗ 1,4 km · Göteborg · pris ändrat 26 veckor sedan pris 32 kr jämförpris 54 kr/kg

Lägst pris i landet

15 butiker har varan

  1. 1 ICA Kvantum Uddevalla↗ Uddevalla · pris ändrat 26 veckor sedan förp. 675 g pris 26 kr jämförpris 39 kr/kg
  2. 2 ICA Hönö↗ Hönö · pris ändrat 26 veckor sedan förp. 675 g pris 27 kr jämförpris 41 kr/kg
  3. 3 ICA Älvängen↗ Älvängen · pris ändrat 31 veckor sedan förp. 675 g pris 29 kr jämförpris 43 kr/kg
  4. 4 ICA Kvantum Bäckebol↗ Hisings Backa · pris ändrat 30 veckor sedan förp. 675 g pris 31 kr jämförpris 46 kr/kg
  5. 5 Coop Stora Torp↗ Uddevalla · pris ändrat 26 veckor sedan pris 31 kr jämförpris 52 kr/kg

9 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

27 kr28 krjuliaugsepokt27,95 kr · 29 juni–2 okt · ICA Majorna27 kr28 krjuliaugsepokt27,95 kr · 29 juni–2 okt · ICA Majorna
ICA Majorna

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

ICA Supermarket Majorna · Karl Johansgatan 21 · 41459 Göteborg

Prisdata uppdaterad igår.

EAN 7313636385421 · Alla butiker med varan

Tyck till