Primat

Åkes Äkta Hönökakor Hönökaka Originalet på Coop O Ringen Göteborg

Åkes Äkta Hönökakor · 600 g

Pris i butiken

Pris ändrat 16 veckor sedan.

  1. 1 Coop O Ringen Göteborg↗ Göteborg · pris ändrat 16 veckor sedan pris 31 kr jämförpris 52 kr/kg

Lägst pris i landet

28 butiker har varan

  1. 1 ICA Maxi Kungälv↗ Kungälv · pris ändrat 5 veckor sedan förp. 675 g pris 25 kr jämförpris 36 kr/kg
  2. 2 ICA Maxi Kungsbacka↗ Kungsbacka · pris ändrat 5 veckor sedan förp. 675 g pris 25 kr jämförpris 37 kr/kg
  3. 3 ICA Maxi Göteborg↗ Göteborg · pris ändrat 5 veckor sedan förp. 675 g pris 25 kr jämförpris 37 kr/kg
  4. 4 ICA Maxi Högsbo, Göteborg↗ Västra Frölunda · pris ändrat 5 veckor sedan förp. 675 g pris 25 kr jämförpris 37 kr/kg
  5. 5 ICA Maxi Torslanda↗ Torslanda · pris ändrat förra veckan förp. 675 g pris 25 kr jämförpris 37 kr/kg

22 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

31 kr32 krjuliaugsep31,18 kr · 25 juni–28 sep · Coop O Ringen Göteborg31 kr32 krjuliaugsep31,18 kr · 25 juni–28 sep · Coop O Ringen Göteborg
Coop O Ringen Göteborg

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

O Ringen Göteborg · Stora Holm · 41746 Göteborg

Prisdata uppdaterad idag.

EAN 7313636385421 · Alla butiker med varan

Tyck till