Primat

Åkes Hönökaka Originalet 18-p 600g Äkta Hönökakor på ICA Kvantum Mölndal

Åkes Äkta Hönökakor · 600 g

Pris i butiken

Pris ändrat 26 veckor sedan.

  1. 1 ICA Kvantum Mölndal↗ Mölndal · pris ändrat 26 veckor sedan pris 32 kr jämförpris 48 kr/kg

På butiker i närheten

Butikerna närmast ICA Kvantum Mölndal, billigast först.

  1. 1 ICA Maxi Göteborg↗ 3,0 km · Göteborg · pris ändrat 5 veckor sedan förp. 675 g pris 25 kr jämförpris 37 kr/kg

Lägst pris i landet

28 butiker har varan

  1. 1 ICA Maxi Kungälv↗ Kungälv · pris ändrat 5 veckor sedan förp. 675 g pris 25 kr jämförpris 36 kr/kg
  2. 2 ICA Maxi Kungsbacka↗ Kungsbacka · pris ändrat 5 veckor sedan förp. 675 g pris 25 kr jämförpris 37 kr/kg
  3. 3 ICA Maxi Göteborg↗ Göteborg · pris ändrat 5 veckor sedan förp. 675 g pris 25 kr jämförpris 37 kr/kg
  4. 4 ICA Maxi Högsbo, Göteborg↗ Västra Frölunda · pris ändrat 5 veckor sedan förp. 675 g pris 25 kr jämförpris 37 kr/kg
  5. 5 ICA Maxi Torslanda↗ Torslanda · pris ändrat förra veckan förp. 675 g pris 25 kr jämförpris 37 kr/kg

22 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

32 kr33 krjuliaugsep32,13 kr · 25 juni–28 sep · ICA Kvantum Mölndal32 kr33 krjuliaugsep32,13 kr · 25 juni–28 sep · ICA Kvantum Mölndal
ICA Kvantum Mölndal

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

ICA Kvantum Mölndal · Barnhemsgatan 22 · 43130 Mölndal

Prisdata uppdaterad idag.

EAN 7313636385421 · Alla butiker med varan

Tyck till