Primat

Abba Sill Inlagd på Coop Stora Boden

ABBA · 240 g

Pris i butiken

Pris ändrat 7 veckor sedan.

  1. 1 Coop Stora Boden↗ Boden · pris ändrat 7 veckor sedan pris 24 kr jämförpris 100 kr/kg

På butiker i närheten

Butikerna närmast Coop Stora Boden, billigast först.

  1. 1 Willys Boden↗ 1,5 km · Boden · pris ändrat 14 veckor sedan pris 22 kr jämförpris 91 kr/kg
  2. 2 ICA Kvantum Boden↗ 1,4 km · Boden · pris ändrat 7 veckor sedan förp. 120 g pris 25 kr jämförpris 204 kr/kg

Lägst pris i landet

806 butiker har varan

  1. 1 ICA Maxi Kungälv↗ Kungälv · pris ändrat 14 veckor sedan förp. 120 g pris 22 kr jämförpris 181 kr/kg
  2. 2 ICA Maxi Burlöv↗ Arlöv · pris ändrat 14 veckor sedan förp. 120 g pris 22 kr jämförpris 183 kr/kg
  3. 3 ICA Kvantum Väsby↗ Upplands Väsby · pris ändrat 14 veckor sedan förp. 120 g pris 22 kr jämförpris 183 kr/kg
  4. 4 ICA Hajen Lågpris↗ Varberg · pris ändrat 3 dagar sedan förp. 120 g pris 22 kr jämförpris 183 kr/kg
  5. 5 ICA Maxi Växjö↗ Växjö · pris ändrat 14 veckor sedan förp. 120 g pris 22 kr jämförpris 183 kr/kg

800 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

16 kr19 kr22 kr25 krjuliaugsepEj listad efter 29 juli · Coop Stora BodenKampanj 16,60 kr · 25 juni–29 juli · Coop Stora Boden23,95 kr · 25 juni–29 juli · Coop Stora Boden23,95 kr · 6 aug–28 sep · Coop Stora Boden16 kr19 kr22 kr25 krjuliaugsepEj listad efter 29 juli · Coop Stora BodenKampanj 16,60 kr · 25 juni–29 juli · Coop Stora Boden23,95 kr · 25 juni–29 juli · Coop Stora Boden23,95 kr · 6 aug–28 sep · Coop Stora Boden
Coop Stora Bodenkampanjpris✕ utgått ur sortimentet

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Stora Coop Boden · Kungsgatan 42 · 96164 Boden

Prisdata uppdaterad idag.

EAN 7316110003668 · Alla butiker med varan

Tyck till