Primat

Blå Band Currysås 3-pack på Coop Kolberga, Oskarshamn

Blå Band · 90 g

Pris i butiken

Pris ändrat 5 dagar sedan.

  1. 1 Coop Kolberga↗ Oskarshamn · pris ändrat 5 dagar sedan 2 för 28:- pris 14 kr jämförpris 156 kr/kg

På butiker i närheten

Butikerna närmast Coop Kolberga, billigast först.

  1. 1 Willys Oskarshamn Snickeriet↗ 2,6 km · Oskarshamn · pris ändrat 5 dagar sedan 22,00, Välj & blanda! 2 förförp. 3 st ordinarie 14 kr pris 11 kr jämförpris 3,67 kr/st
  2. 2 Coop Flanaden↗ 1,5 km · Oskarshamn · pris ändrat 5 dagar sedan 2 för 28:- ordinarie 18 kr pris 14 kr jämförpris 156 kr/kg
  3. 3 ICA Maxi Oskarshamn↗ 2,2 km · Oskarshamn · pris ändrat 26 veckor sedan förp. 675 ml pris 15 kr jämförpris 22 kr/l

Lägst pris i landet

1158 butiker har varan

  1. 1 Willys Göteborg Wieselgrensplatsen↗ Göteborg · pris ändrat 5 dagar sedan 22,00, Välj & blanda! 2 förförp. 3 st ordinarie 14 kr pris 11 kr jämförpris 3,67 kr/st
  2. 2 Willys Borås Knalleland↗ Borås · pris ändrat 5 dagar sedan 22,00, Välj & blanda! 2 förförp. 3 st ordinarie 14 kr pris 11 kr jämförpris 3,67 kr/st
  3. 3 Willys Kungälv Komarken↗ Kungälv · pris ändrat 5 dagar sedan 22,00, Välj & blanda! 2 förförp. 3 st ordinarie 14 kr pris 11 kr jämförpris 3,67 kr/st
  4. 4 Willys Lidköping Framnäs↗ Lidköping · pris ändrat 5 dagar sedan 22,00, Välj & blanda! 2 förförp. 3 st ordinarie 14 kr pris 11 kr jämförpris 3,67 kr/st
  5. 5 Willys Trollhättan Hojum↗ Trollhättan · pris ändrat 5 dagar sedan 22,00, Välj & blanda! 2 förförp. 3 st ordinarie 14 kr pris 11 kr jämförpris 3,67 kr/st

1152 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

14 kr16 kr18 kr20 krjuliaugsepoktEj listad efter 25 juli · Coop KolbergaEj listad efter 22 sep · Coop Kolberga18,46 kr · 30 juni–25 juli · Coop Kolberga18,46 kr · 18 aug–22 sep · Coop Kolberga14 kr · 28 sep–3 okt · Coop Kolberga14 kr16 kr18 kr20 krjuliaugsepoktEj listad efter 25 juli · Coop KolbergaEj listad efter 22 sep · Coop Kolberga18,46 kr · 30 juni–25 juli · Coop Kolberga18,46 kr · 18 aug–22 sep · Coop Kolberga14 kr · 28 sep–3 okt · Coop Kolberga
Coop Kolberga✕ utgått ur sortimentet

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Coop Kolberga · Hemvägen 2 · 57232 Oskarshamn

Prisdata uppdaterad idag.

EAN 7322550092049 · Alla butiker med varan

Tyck till