Primat

Blå Band Currysås 2,25dl 3-p på ICA Maxi Hässleholm

Blå Band · 90 g

Pris i butiken

Pris ändrat 26 veckor sedan.

  1. 1 ICA Maxi Hässleholm↗ Hässleholm · pris ändrat 26 veckor sedan pris 15 kr jämförpris 22 kr/l

På butiker i närheten

Butikerna närmast ICA Maxi Hässleholm, billigast först.

  1. 1 Willys Hässleholm Läreda↗ 500 m · Hässleholm · pris ändrat 6 dagar sedan 22,00, Välj & blanda! 2 förförp. 3 st ordinarie 14 kr pris 11 kr jämförpris 3,67 kr/st
  2. 2 Coop Hässleholm⚠↗ 1,7 km · Hässleholm · pris ändrat 6 dagar sedan 2 för 28:- pris 14 kr jämförpris 156 kr/kg

Lägst pris i landet

1161 butiker har varan

  1. 1 Willys Göteborg Wieselgrensplatsen↗ Göteborg · pris ändrat 6 dagar sedan 22,00, Välj & blanda! 2 förförp. 3 st ordinarie 14 kr pris 11 kr jämförpris 3,67 kr/st
  2. 2 Willys Borås Knalleland↗ Borås · pris ändrat 6 dagar sedan 22,00, Välj & blanda! 2 förförp. 3 st ordinarie 14 kr pris 11 kr jämförpris 3,67 kr/st
  3. 3 Willys Kungälv Komarken↗ Kungälv · pris ändrat 6 dagar sedan 22,00, Välj & blanda! 2 förförp. 3 st ordinarie 14 kr pris 11 kr jämförpris 3,67 kr/st
  4. 4 Willys Lidköping Framnäs↗ Lidköping · pris ändrat 6 dagar sedan 22,00, Välj & blanda! 2 förförp. 3 st ordinarie 14 kr pris 11 kr jämförpris 3,67 kr/st
  5. 5 Willys Trollhättan Hojum↗ Trollhättan · pris ändrat 6 dagar sedan 22,00, Välj & blanda! 2 förförp. 3 st ordinarie 14 kr pris 11 kr jämförpris 3,67 kr/st

1155 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

12 kr14 kr16 kr18 krjuliaugsepoktKampanj 12,50 kr · 1 juli–29 juli · ICA Maxi Hässleholm15,09 kr · 1 juli–4 okt · ICA Maxi Hässleholm12 kr14 kr16 kr18 krjuliaugsepoktKampanj 12,50 kr · 1 juli–29 juli · ICA Maxi Hässleholm15,09 kr · 1 juli–4 okt · ICA Maxi Hässleholm
ICA Maxi Hässleholmkampanjpris

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Maxi ICA Stormarknad Hässleholm · Industrigatan 1 · 28141 Hässleholm

Prisdata uppdaterad idag.

EAN 7322550092049 · Alla butiker med varan

Tyck till