Primat

Fiskexporten Hummersoppa på Willys Stockholm Länna, Skogås

Bröderna Hanssons · 450 ml

Pris i butiken

Pris ändrat 4 veckor sedan.

  1. 1 Willys Stockholm Länna↗ Skogås · pris ändrat 4 veckor sedan pris 61 kr jämförpris 136 kr/kg

På butiker i närheten

Butikerna närmast Willys Stockholm Länna, billigast först.

  1. 1 Willys Stockholm Port 73↗ 2,4 km · Haninge · pris ändrat 4 veckor sedan förp. 450 g pris 61 kr jämförpris 136 kr/kg

Lägst pris i landet

102 butiker har varan

  1. 1 Willys Kungsbacka Hede↗ Kungsbacka · pris ändrat 4 veckor sedan förp. 450 g pris 61 kr jämförpris 136 kr/kg
  2. 2 Willys Malmö Katrinelund↗ Malmö · pris ändrat 4 veckor sedan förp. 450 g pris 61 kr jämförpris 136 kr/kg
  3. 3 Willys Eskilstuna Folkesta↗ Eskilstuna · pris ändrat 4 veckor sedan förp. 450 g pris 61 kr jämförpris 136 kr/kg
  4. 4 Willys Östersund Storsjö↗ Östersund · pris ändrat 4 veckor sedan förp. 450 g pris 61 kr jämförpris 136 kr/kg
  5. 5 Willys Örebro Marieberg↗ Örebro · pris ändrat 4 veckor sedan förp. 450 g pris 61 kr jämförpris 136 kr/kg

96 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

54 kr57 kr60 kr63 krjuliaugsepokt61,42 kr · 29 juni–3 aug · Willys Stockholm Länna54,90 kr · 3 aug–31 aug · Willys Stockholm Länna61,42 kr · 31 aug–2 okt · Willys Stockholm Länna54 kr57 kr60 kr63 krjuliaugsepokt61,42 kr · 29 juni–3 aug · Willys Stockholm Länna54,90 kr · 3 aug–31 aug · Willys Stockholm Länna61,42 kr · 31 aug–2 okt · Willys Stockholm Länna
Willys Stockholm Länna

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Willys Stockholm Länna · Nyckelvägen 4 · 14250 Skogås

Prisdata uppdaterad idag.

EAN 7330416751092 · Alla butiker med varan

Tyck till