Primat

Fiskexporten Hummersoppa på Willys Stockholm Port 73, Haninge

Bröderna Hanssons · 450 ml

Pris i butiken

Pris ändrat 4 veckor sedan.

  1. 1 Willys Stockholm Port 73↗ Haninge · pris ändrat 4 veckor sedan pris 61 kr jämförpris 136 kr/kg

Lägst pris i landet

102 butiker har varan

  1. 1 Willys Kungsbacka Hede↗ Kungsbacka · pris ändrat 4 veckor sedan förp. 450 g pris 61 kr jämförpris 136 kr/kg
  2. 2 Willys Malmö Katrinelund↗ Malmö · pris ändrat 4 veckor sedan förp. 450 g pris 61 kr jämförpris 136 kr/kg
  3. 3 Willys Eskilstuna Folkesta↗ Eskilstuna · pris ändrat 4 veckor sedan förp. 450 g pris 61 kr jämförpris 136 kr/kg
  4. 4 Willys Östersund Storsjö↗ Östersund · pris ändrat 4 veckor sedan förp. 450 g pris 61 kr jämförpris 136 kr/kg
  5. 5 Willys Stockholm Länna↗ Skogås · pris ändrat 4 veckor sedan förp. 450 g pris 61 kr jämförpris 136 kr/kg

96 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

54 kr57 kr60 kr63 krjuliaugsepokt61,42 kr · 30 juni–3 aug · Willys Stockholm Port 7354,90 kr · 3 aug–31 aug · Willys Stockholm Port 7361,42 kr · 31 aug–3 okt · Willys Stockholm Port 7354 kr57 kr60 kr63 krjuliaugsepokt61,42 kr · 30 juni–3 aug · Willys Stockholm Port 7354,90 kr · 3 aug–31 aug · Willys Stockholm Port 7361,42 kr · 31 aug–3 okt · Willys Stockholm Port 73
Willys Stockholm Port 73

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Willys Stockholm Port 73 · Nynäsvägen 21 · 13647 Haninge

Prisdata uppdaterad igår.

EAN 7330416751092 · Alla butiker med varan

Tyck till