Primat

Ingelsta Kalkon Kalkonburgare 4-pack på Coop Bergslagshallen, Finspång

Ingelsta Kalkon · 480 g

Pris i butiken

Pris ändrat 5 veckor sedan.

  1. 1 Coop Bergslagshallen↗ Finspång · pris ändrat 5 veckor sedan pris 75 kr jämförpris 156 kr/kg

På butiker i närheten

Butikerna närmast Coop Bergslagshallen, billigast först.

  1. 1 Coop Stora Finspång↗ 2,9 km · Finspång · pris ändrat 5 veckor sedan pris 75 kr jämförpris 156 kr/kg

Lägst pris i landet

290 butiker har varan

  1. 1 ICA Maxi Jönköping↗ Jönköping · pris ändrat 6 veckor sedan förp. 400 g pris 69 kr jämförpris 173 kr/kg
  2. 2 ICA Maxi Kristinehamn↗ Kristinehamn · pris ändrat 6 veckor sedan förp. 400 g pris 69 kr jämförpris 173 kr/kg
  3. 3 ICA Maxi Välsviken↗ Karlstad · pris ändrat 6 veckor sedan förp. 400 g pris 69 kr jämförpris 173 kr/kg
  4. 4 ICA Maxi Växjö↗ Växjö · pris ändrat 6 veckor sedan förp. 400 g pris 69 kr jämförpris 173 kr/kg
  5. 5 ICA Maxi Östersund↗ Östersund · pris ändrat 6 veckor sedan förp. 400 g pris 69 kr jämförpris 173 kr/kg

284 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

71 kr73 kr75 kr77 krjuliaugsepoktEj listad efter 23 aug · Coop Bergslagshallen71,88 kr · 29 juni–19 aug · Coop Bergslagshallen74,95 kr · 19 aug–23 aug · Coop Bergslagshallen74,95 kr · 28 aug–2 okt · Coop Bergslagshallen71 kr73 kr75 kr77 krjuliaugsepoktEj listad efter 23 aug · Coop Bergslagshallen71,88 kr · 29 juni–19 aug · Coop Bergslagshallen74,95 kr · 19 aug–23 aug · Coop Bergslagshallen74,95 kr · 28 aug–2 okt · Coop Bergslagshallen
Coop Bergslagshallen✕ utgått ur sortimentet

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Coop Bergslagshallen · Bergslagsvägen 20 · 61230 Finspång

Prisdata uppdaterad idag.

EAN 7331044083005 · Alla butiker med varan

Tyck till